2022-08-23T21:36:20.713449
31. minuta: Crvena zvezda – Maccabi Haifa 1:0
Gospodarze nie zamierzają się zatrzymywać i szukają kolejnych goli! Mirko Ivanic otrzymuje świetne podanie w polu karnym. Zawodnik Crveny przyjął piłkę i oddał strzał. Jego uderzenie o centymetry minęło prawy słupek bramki Maccabi!
2022-08-23T21:41:08.763731
38. minuta: Viktoria Pilzno – Qarabag 0:1
Azerowie wytrwale atakowali i to się opłaciło! Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Czechów. Najwyżej do piłki wyskoczył Filip Ozobic i pokonał bramkarza.

2022-08-23T21:43:06.802346
40. minuta: Benfica – Dynamo Kijów 2:0
Ależ koszmarny błąd obrońcy Dynama! Chciał on odegrać do bramkarza, ale zrobił to za lekko i piłkę przejął Rafa Silva. Ten pewnym strzałem pokonał Bushchana. Dynamo na kolanach!

2022-08-23T21:45:06.139574
43. minuta: Benfica – Dynamo Kijów 3:0
Ramos świetnie wypatrzył w polu karnym Neresa. Ten precyzyjnym strzałem przy lewym słupku pokonał bramkarza Dynama. Benfica prowadzi w dwumeczu już 5:0.

2022-08-23T21:47:14.655787
43. minuta: Crvena zvezda – Maccabi Haifa 2:0
Aleksandra Pesic podał piłkę do wbiegającego w pole karne Marko Ivanicia. Ten minął rywala i oddał fenomenalne uderzenie. Piłka wpadła w lewe okienko bramki gości. Ten gol powoduje, że to Serbowie są bliżej Ligi Mistrzów!

2022-08-23T21:51:56.982733
45+1. minuta: Crvena zvezda – Maccabi Haifa 2:1
Rzut karny dla gości. Dolev Haziza nie zdołał pokonać bramkarza rywali. Chwilę później piłkę do siatki po uderzeniu zza pola karnego wpakował Daniel Sundgren. Remis w dwumeczu. Przed nami emocje w 2. połowie!
2022-08-23T21:54:36.985557
Koniec pierwszej połowy
Pogrom w Lizbonie! Benfica nie miała litości dla Dynama Kijów i zaaplikowała im aż trzy bramki. Gospodarze prowadzą w dwumeczu 5:0, co sprawia, że Dynamo musi liczyć na cud w 2. połowie, by powalczyć o awans!
W meczu Crveny z Maccabi do przerwy 2:1, to powoduje, że w dwumeczu jest remis, więc sprawa awansu pozostaje otwarta.
Viktoria Pilzno dość nieoczekiwanie przegrywa do przerwy 1:0 po trafieniu Filipa Ozobicia. Czesi po przerwie muszą się wziąć w garść, jak chcą awansować do LM.
2022-08-23T22:03:57.346109
Początek drugiej połowy
Przed nami drugie czterdzieści pięć minut. Benfica jest już pewna awansu, ale które z pozostałych drużyn do niej dołączą?

2022-08-23T22:08:18.697261
48. minuta: Benfica – Dynamo Kijów 3:0
Niebezpiecznie zderzenie się ze sobą dwóch zawodników Benfiki. Goncalo Ramos i Rafa Silva leżą na murawie i są opatrywani przez opiekę medyczną. Rozcięcie na głowie Goncalo Ramosa okazało się za poważne i nie będzie mógł on kontynuować gry.
2022-08-23T22:13:40.584504
50. minuta: Crvena zvezda – Maccabi Haifa
Groźna kontra gości. Frantzdy Pierrot przedarł się w szesnastkę Serbów i oddał strzał. Milan Borjan stanął na wysokości zadania i obronił to uderzenie.

2022-08-23T22:15:46.342545
58. minuta: Vikotria Pilzno – Qarabag 1:1
Do wybitej z szesnastki piłki dopadł Jan Kopic i zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Mocny strzał pod poprzeczkę nie dał najmniejszych szans bramkarzowi Azerów. Remis w dwumeczu! Rywalizacja rozpoczyna się na nowo!
2022-08-23T22:22:04.209692
62. minuta: Crvena zvezda – Maccabi Haifa
Aleksnadrar Katai wykonywał rzut wolny z 18 metrów. Jego precyzyjne uderzenie wylądowało minimalnie nad poprzeczką bramki gości. Serbowie nie chcą czekać do dogrywki i już teraz chcą przechylić szalę na swoją stronę.

2022-08-23T22:32:19.153784
73. minuta: Viktoria Pilzno – Qarabag 2:1
Były piłkarz Wisły Kraków strzela gola! Jan Kliment wykończył zespołową akcję i wyprowadza Czechów na prowadzenie. Viktoria Pilzno jest niecałe dwadzieścia minut od Ligi Mistrzów!

2022-08-23T22:39:31.033326