A A+ A++

Grupa Robyg otrzymała pozwolenie na budowę II etapu inwestycji Mój Ursus. W ramach inwestycji powstanie 175 mieszkań. Zakończenie prac planowane jest na 2 kwartał 2021 roku.

Autor: housemarket.pl 22 stycznia 2020 12:00

Docelowo inwestycje realizowane przez Robyg na terenie Ursusa (Stacja Nowy Ursus oraz Mój Ursus) obejmą ponad 3 tys lokali wraz z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Wszystkie lokale w standardzie, bez dodatkowych kosztów, zostaną wyposażone w system Smart House – który podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz umożliwia obniżenie kosztów eksploatacyjnych.

– Robyg bardzo aktywnie rozbudowuje swoje osiedla w atrakcyjnych dzielnicach Warszawy – jak Ursus, Tarchomin, Włochy czy bliska Praga. Na polskim rynku mieszkaniowym od wielu lat popyt przerasta podaż, a potrzeby mieszkaniowe Polaków wciąż są duże. Mimo nieuniknionego wzrostu cen mieszkań – związanego m.in. z cenami materiałów budowlanych – wyjaśnia Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Robyg.

Joanna Chojecka dodaje, że wyraźne zapotrzebowanie rynkowe skutkuje utrzymaniem zainteresowania zakupem mieszkania. Nadal najpopularniejszy segment to lokale 2-3 pokojowe, w metrażach 40-60 mkw, o dobrym stosunku ceny do jakości.

– Dodatkowo, niskie stopy procentowe umożliwiają racjonalną inwestycję w mieszkania. Należy jednak pamiętać, że mniej więcej na stałym poziomie utrzymuje się pula klientów gotówkowych – w Robyg to około 30-35 proc. zakupów. Oczywiście dopasowujemy ofertę mieszkaniową do potrzeb kupujących i obserwujemy rynek elastycznie się do niego dostosowując. Polacy są coraz bardziej świadomi i decyzje zakupowe opierają także na pozacenowych parametrach. Dla klientów oprócz renomy marki dewelopera, liczy się również dobra komunikacja drogowa i miejska, czy dostęp do placówek publicznych – jak ośrodki zdrowia, szkoły oraz sklepy – mówi Joanna Chojecka.

Mój Ursus to inwestycja w dobrze skomunikowanej okolicy – zaledwie 6 kilometrów od Centrum miasta, w pobliżu stacji kolejki SKM i z dobrym połączeniem z obwodnicą Warszawy. Mieszkańcy będą mogli korzystać z otaczających terenów rekreacyjnych, m.in.: Parku Czechowickiego, Stawu Koziorożca, ścieżek rowerowych, centrum sportu i pierwszego w Warszawie EKO parku. Projekt został tak przemyślany, żeby być jak najbardziej oszczędny – sprzyja temu wysoka wydajność energetyczna budynków, system Smart House oraz panele fotowoltaiczne i oświetlenie LED.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułStrażacy – ochotnicy zagrali rekordowo z Orkiestrą
Następny artykułPrezes URE prowadzi 10 postępowań ws. cofnięcia koncesji sprzedawcom gazu ziemnego