Grupa Robyg wprowadza do sprzedaży 160 lokali w kolejnym etapie osiedla Modern City na warszawskim Bemowie. W ofercie 5-kondygnacyjnych budynków są mieszkania o metrażach od 30 mkw do 70 mkw. Inwestycja zlokalizowana jest wśród zielonych, rekreacyjnych terenów przy ul. Szeligowskiej 53 – tylko 200 metrów od II linii metra.
Modern City obejmie łącznie ponad 800 mieszkań w ramach 9 etapów. Wszystkie mieszkania na piętrach mają balkony, a lokale na parterze obszerne ogródki – od 22 do 66 mkw. Lokale w standardzie, bez dodatkowych kosztów, zostaną wyposażone w system Smart House firmy Keemple – który podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz umożliwia obniżenie kosztów eksploatacyjnych.
Osiedle jest ogrodzone, ma zapewnione bezpieczeństwo, ochronę i monitoring oraz tereny wspólne, w tym place zabaw dla dzieci.
– Modern City jest kontynuacją kompleksowego projektu, jaki Robyg realizuje na warszawskim Bemowie od kilku lat. Stworzyliśmy tutaj nową tkankę miejską w ramach osiedla Young City, które objęło 1200 lokali. W ramach budowy w pełni funkcjonalnej części miasta sfinansowaliśmy wiele projektów infrastrukturalnych, dróg dojazdowych, pasaży dla pieszych, placów zabaw czy zewnętrznych siłowni. Modern Space to osiedle, które jest odpowiedzią na potrzeby osób młodych i dynamicznych. Nowoczesna forma architektoniczna, niska zabudowa oraz otaczająca budynki zieleń spodobają zarówno singlom jak i rodzicom szukającym miejsca, w którym mogliby stworzyć bezpieczny dom dla swoich pociech. Wysoka jakość materiałów wykończeniowych, a także niezwykła funkcjonalność lokali i miejscowej infrastruktury zapewnią codzienny komfort na najwyższym poziomie. Młodzi ludzie już od dawna doceniają uroki życia na Bemowie. Bliskość okolicznych terenów rekreacyjnych, a także szczegółowo dopracowana zieleń miejska sprawiają, że życie w tej części stolicy nabiera nowego koloru. Dzięki placom zabaw, infrastrukturze rowerowej, a także łatwemu dojazdowi do centrum Warszawy doskonale poczują się tu zarówno rodziny z dziećmi, jak i single poszukujący odpoczynku po całym dniu pracy – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Robyg.
Wszystkie osiedla mają doskonale zaprojektowaną zieleń niską i wysoką, aby redukować wpływ promieniowania słonecznego, przegrzewania otoczenia i retencjonowanie wody – przez system korzeniowy oraz liście – czyli powierzchnię biologicznie czynną. Pnącza na ścianach zewnętrznych to dodatkowa produkcja tlenu – z płaszczyzn pionowych – oraz pochłanianie CO2, a także obniżenie temperatury zewnętrznej na elewacji. Dachy budynków w technologii stropodachu odwróconego z powierzchnią żwirową pozwalają na retencjonowanie wody raz zmniejszenie przegrzewania. Z kolei, oświetlenie LED w częściach wspólnych w budynków zmniejsza zużycie energii elektrycznej.
Na osiedlach Robyg dostępna jest pełna instalacja światłowodowa, panele fotowoltaiczne, klimatyzacja, elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne oraz system monitoringu znacząco podwyższający bezpieczeństwo. Wykorzystanie naturalnych zasobów (np. światła słonecznego) pozwala obniżyć czynsz i dbać o środowisko.
Wszystkie osiedla Robyg posiadają także instalację fotowoltaiczną, która wytwarza energię elektryczną zużywaną na potrzeby stref wspólnych budynku – czyli oświetlenia między innymi korytarzy, klatek schodowych, lobby czy stref fitness i miejsc zabaw dla dzieci. Jest to rozwiązanie przyjazne środowisku – wykorzystuje naturalny sposób wytwarzania energii elektrycznej, ale nie pochłania zasobów, a dodatkowo zmniejsza koszty eksploatacji budynku, co mieszkańcy odczuwają w portfelu.
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS