Zawodniczka KKS Ruch Piotrków Trybunalski, Antonina Różańska, zdobyła brązowy medal w grze podwójnej w parze z Martyną Dydzik (LUKS Victoria Domecko), podczas rozegranego w Częstochowie Krajowego Turnieju Juniorów Młodszych U17.

Tymczasem w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi złoty medal w grze pojedynczej chłopców do lat 13 zdobył Łukasz Stonoga, który w finale pokonał swojego kolegę klubowego, Wojciecha Moraczewskiego 21:18, 21:18. Warto dodać, że na 4. miejscu znalazł się Szymon Chojnacki a na 6. Filip Majchrowicz, także z Ruchu Piotrków.

Zawodnicy rywalizowali także w Wolborzu, gdzie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Startowali w nich zawodnicy z klubów z województw łódzkiego i świętokrzyskiego. Na kortach można było zobaczyć badmintonistów z: MKS Orlicz Suchedniów, PULSLIFT UKS NIKE Suchedniów, UKS Tęcza Zagnańsk, UKS Korona Pabianice oraz KKS Ruch Piotrków Trybunalski. W grze podwójnej młodzików debel KKS-u Łukasz Stonoga i Wojciech Moraczewski, zajął 3. miejsce, zdobywając tym samym brązowy medal. Ponadto wspomniany Moraczewski został sklasyfikowany na miejscach 4-7 w grze pojedynczej chłopców. Oprócz tych zawodników barwy Ruchu Piotrków Trybunalski reprezentowali: Szymon Chojnacki, Mateusz Wyskwarski i Filip Majchrowicz.