Przed tygodniem na kortach jasielskiego MOSiRu rozegrany został drugi w tym sezonie Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów (chł. do lat 12) organizowany przez ST Winner Jasło.

W turnieju wzięło udział 10 zawodników, a najlepszy okazał się pochodzący z Rzeszowa Miłosz Woźniak, który w finale zdołał pokonać jedynego reprezentanta gospodarzy Janka Okońskiego 6/4 6/4. Mecz finałowy był bardzo zacięty i obfitował w wiele długich i widowiskowych wymian. W meczu o 3 miejsce Jakub Malec zwyciężył z Kryspinem Mleczko 6/4 6/1.

Na podium stanęli:
Miłosz Woźniak
Jan Okoński (ST Winner Jasło)
Jakub Malec (RKT ABC Rzeszów)

W grze podwójnej triumfowała para finalistów z gry pojedynczej – Jan Okoński i Miłosz Woźniak, pokonując w finale parę Jakub Malec/Szymon Kalemba 6/4 6/2.3 miejsce wywalczyła para – Kryspin Mleczko/Aleksander Piskorek.

Jan Okoński (ST Winner Jasło)/Miłosz Woźniak
Jakub Malec (RKT ABC Rzeszów)/Szymon Kalemba (Ryterski Klub Tenisowy)
Kryspin Mleczko (TKT Tarnów)/Aleksander Piskorek (RKT ABC Rzeszów)

Gratulacje dla zwycięzców!
Podziękowania dla wszystkich uczestników. Był to drugi w historii Jasła zawodniczy turniej PZT. Zapraszamy na kolejne w przyszłym sezonie letnim.

Tekst: ST Winner Jasło

Napisany dnia: 16.09.2023, 07:14