A A+ A++

Robert, młody tata dwójki dzieci, walczy ze śmiertelną chorobą – glejakiem IV stopnia. Pochodzi z Niedźwiady, a teraz potrzebuje naszej pomocy, by pokonać tę trudną walkę.

Wszystko zaczęło się niepozornie. Kilka lat temu Robert skarżył się na uciążliwe bóle kolan, jednak źródło tych problemów nigdy nie zostało zdiagnozowane. Kilka miesięcy temu zaczęły się pojawiać coraz częstsze bóle głowy. Badania wykazały obecność guza mózgu.

Pomimo początkowej nadziei, wyniki badań histopatologicznych okazały się druzgocące – glejak IV stopnia. Robert został natychmiast poddany operacji usunięcia guza, która przebiegła bez komplikacji, jednak to dopiero początek jego walki.

Teraz czeka go kosztowne leczenie, które obejmuje radioterapię, chemioterapię oraz terapię Optune – nowoczesną metodę wykorzystującą zmienne pola elektryczne do hamowania namnażania się komórek rakowych. Niestety, miesięczny koszt tej terapii jest ogromny i nie jest refundowany przez NFZ. Do tego dochodzą koszty dojazdów, konsultacji, suplementów i badań.

Robert ma zaledwie 29 lat i pragnie żyć dla swojej rodziny – żony i dwójki dzieci, którzy mają zaledwie 8 i 1,5 roku. Chce być obecny w ich życiu, patrzeć jak dorastają, wspierać ich w każdej chwili. Jednak bez naszej pomocy może mu się to nie udać.

Apelujemy do wszystkich mieszkańców powiatu ropczycko-sędziszowskiego oraz wszystkich ludzi o dobrym sercu o wsparcie w tej trudnej walce. Każda, nawet najmniejsza kwota, może przyczynić się do uratowania życia tego młodego człowieka. Otwórzmy nasze serca i pomóżmy rodzinie, która znalazła się w tak dramatycznej sytuacji.

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/robert-kosinski

Redakcja RRS24.net

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułBizantyjska kopuła nad Starym Miastem
Następny artykułZawody sportowo-pożarnicze w Sadkach