Marek “Szopa666” Szczepański z Woli Dalszej został mistrzem świata w grze Heroes of Might and Magic III. Finał rozegrany został w dniach 14-15 stycznia.

Mistrz Świata z Woli Dalszej

Eliminacje do pierwszych w historii otwartych Mistrzostw Świata w Heroes III rozpoczęły się jeszcze w marcu 2021 roku. Zgłosiło się niemal 1000 zawodników z Polski, Rosji, Ukrainy czy Białorusi, ale też z Bułgarii, Niemiec, USA, Kanady, Brazylii czy Chin i Japonii.

Pierwsze miejsce zajął Marek “Szopa666” Szczepański a drugie Piotr “Arytmetyczny” Belnik.

Po zwycieśtwie Marek “Szopa666” Szczepański podpisał również profesjonalny kontrakt z Illuminar Gaming i będzie ich reprezentować w najbliższych turniejach