A A+ A++

Ministerstwo Klimatu przedłuża terminy naborów wniosków w ramach Programu Środowisko, Energia i Zmiany klimatu

06.05.2020r. 05:33


Minister klimatu podjął decyzję o przedłużeniu terminów wszystkich naborów wniosków o dofinansowanie projektów ogłoszonych 13 marca br. w ramach Programu Środowisko, Energia i Zmiany klimatu.


W związku z pandemią koronawirusa oraz na wniosek wielu instytucji Minister Klimatu przesunął terminy zakończenia naborów wniosków o dofinansowanie projektów ogłoszonych 13 marca br. w ramach Programu Środowisko, Energia i Zmiany klimatu o dwa miesiące.

Zgodnie z decyzją ministra zostały przedłużone terminy naboru wniosków miedzy innymi w obszarach energia odnawialna, efektywność energetyczna, bezpieczeństwo energetyczne.W przypadku naborów na rozwój wysokosprawnej kogeneracji przemysłowej i zawodowej oraz budowę/modernizację miejskich systemów ciepłowniczych i eliminację indywidualnych źródeł ciepła terminy zostały zmienione z 30 czerwca 2020 r. na 31 sierpnia 2020 r. Nabór nabór wniosków na przedsięwzięcia dotyczące poprawy efektywności energetycznej w budynkach szkolnych potrwa zamiast do 15 lipca 2020 r. do 14 września 2020 r.

Decyzja w sprawie wydłużenie terminów dotyczy też projektów z obszaru środowisko naturalne i ekosystemy. W przypadku tych naborów termin został zmieniony z 3 czerwca 2020 r. na 3 sierpnia 2020 r.

Natomiast termin nabóru na realizację inwestycji w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury w miastach z obszaru łagodzenie zmian klimatu i adaptacja do ich skutków został zmiana z 15 czerwca 2020 r. na 17 sierpnia 2020 r. Wnioski w naborze na powadzenie przez szkoły działań podnoszących świadomość na temat łagodzenia zmian klimatu i przystosowania się do ich skutków w tego obszaru można będzie składać do 31 sierpnia 2020 r. (dotychczasowy termin 30 czerwca 2020 r.)

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułMistrzowie Internetu CCCIII – Tu są jeszcze Pieszczady
Następny artykułMiasto Zamość podejmuje walkę z suszą #ZachowajWodę