🏆 Drużynowi Mistrzowie i Wicemistrzynie Polski do lat 13

W zakończonych dzisiaj w Dąbkach w Gminie Darłowo XXX Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Warcabach Stupolowych na podium stanęły dwie nasze drużyny.

🏆 Drużynowymi Mistrzami Polski 2024 do lat 13 zostali: 🥇 Krzysztof Delalicz de Laval, 🥇 Radosław Leśniewski, 🥇 Hugo Franek

Tym samym nasza złota drużyna obroniła tytuł sprzed roku!

👏👏👏

🏆 Drużynowymi Wicemistrzyniami Polski 2024 do lat 13 zostały: 🥈 Yelizaveta Hadomskaya, 🥈 Katarzyna Dobiała

Wielkie brawa!

👏👏👏

Nasza trzecia drużyna walczyła z całych sił do ostatniego piona. Po 7 długich, ciężkich rundach wśród 8 najlepszych drużyn         z Polski w tej kategorii, zajęła miejsce najtrudniejsze dla sportowców, czyli czwarte tuż za podium wśród Juniorów do lat 13, remisując m.in. z brązowymi medalistami. Warcabiści z UKS Roszada Lipno II:

4️⃣ Dawid Gotowski, 4️⃣ Bartosz Majer, 4️⃣ Patryk Delalicz de Laval

Bardzo duży sukces osiągnął również nasz zawodnik 🥇 Mateusz Wysokiński, wypożyczony podczas tych Mistrzostw do drużyny MUKS Libero Basznia Dolna, z którą bez żadnej porażki wywalczył złoto 🥇 w kategorii Juniorów do lat 16.

Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY! 👏👏👏

Opiekę trenerską nad naszymi zawodnikami podczas tych Mistrzostw pełnił Amadeusz Zyber-Moszak. Dziękujemy! ❤️