W sobotę wieczorem odbyło się towarzyskie spotkanie w turnieju zorganizowanym ku pamięci brata prezesa Salernitany. Zmierzyły się w nim Salernitana oraz Adana Demirspor. Wydawało się, że będzie to spokojne 90 minut. Okazało się jednak zupełnie inaczej.

Kosowski aż podrapał się po brodzie. Jednoznacznie o karierze Boruca

Awantura na meczu Salernitany. Sędzia pokazał cztery czerwone kartki

Niedługo po rozpoczęciu spotkania zawodnik Adany Samet Akaydin bardzo agresywnie sfaulował Redę Boultama. Sędzia od razu pokazał Turkowi czerwoną kartkę, ale to nie wystarczyło, aby uspokoić piłkarzy Salernitany. W ciągu paru chwil na boisku wywołała się bójka i sędzia musiał przerwać to spotkanie. W celu uspokojenia piłkarzy na murawie pojawili się także ochroniarze.

Po kilkunastu minutach zawodnicy się uspokoili i sędzia mógł wznowić grę. Wcześniej jednak ukarał czerwoną kartką graczy, którzy byli najbardziej agresywni w trakcie bójki. Z zespołu Salernitany z boiska zeszli Lassana Coulibaly oraz Federico Fazio, który po bójce miał rozerwaną koszulkę. Z kolei Adana przez resztę meczu musiała sobie radzić bez Kevina Rodriguesa. Ostatecznie drużyny kończyły to spotkanie dziewięciu na dziewięciu i zakończyło się ono zwycięstwem Adany 3:1.

Olympiakos odciąży Barcelonę? Jest chętny na Umtitiego

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Starcie z Adaną było ostatnim meczem towarzyskim Salernitany przed zbliżającym się sezonem Serie A. Wcześniej mierzyła się między innymi z Wieczystą Kraków, którą pokonała 2:0. Już 7 sierpnia rozpocznie zmagania w Pucharze Włoch, gdzie zmierzy się z Parmą. Na inaugurację rozgrywek Serie A Salernitana zagra na własnym stadionie z Romą. Spotkanie zaplanowane jest na 14 sierpnia.

Adana z kolei również zakończyła już przedsezonowe sparingi. W niedzielę 7 sierpnia w pierwszej kolejce tureckiej Superligi zmierzą się z Giresunsporem.

Kataloński Kataloński “Sport” ujawnia: Depay już był “sprzedany”, ale postawił weto