Wisła Sandomierz przegrała 1-3 (1-0) z niżej notowanym ligowym rywalem – Wisłoką Dębica w meczu sparingowym rozegranym w Woli Chorzelowskiej. Gola dla Wisły zdobył nowy piłkarz – Mateusz Stańczyk.

10 lutego 2021, 16:00 – Wola Chorzelowska
Wisłoka Dębica 3-1 Wisła Sandomierz
Dariusz Kamiński 50, Damian Łanucha 54, Kamil Rębisz 79 – Mateusz Stańczyk 6

Wisłoka: (skład wyjściowy) Tomasz Libera – Patryk Zygmunt, Dominik Cabała, Mateusz Prokop – Sławomir Lis, Damian Łanucha, Damian Lubera, Dariusz Kamiński, Dawid Sojda, zawodnik testowany – Łukasz Siedlik. Grali także: Konrad Mrózek, Krzysztof Żmuda, Kamil Rębisz, Sebastian Fedan.

Wisła: (I połowa) Michał Jurewicz – Adrian Kajpust, Kacper Serek, Marcin Sudy, Kacper Pieniążek – Mateusz Stańczyk, Marcel Tyl, Jakub Siedlecki, zawodnik testowany I, Krzysztof Zawiślak – Miłosz Matuszewski. (II połowa) Damian Pietrasik – Adrian Kajpust, zawodnik testowany II, Marcin Sudy, zawodnik testowany III – Bartosz Klockowski, Marcel Tyl, Diel Spring, zawodnik testowany IV, Mateusz Kuśmierczyk – zawodnik testowany V.

źródło: własne