W rozegranym wczoraj sparingu Wisła Sandomierz zremisowała 1-1 (1-1) z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Bramkę dla piłkarzy Rafała Wójcika zdobył Jakub Mażysz. W meczu sprawdzonych zostało kilku zawodników, jednak żaden nie spełnił oczekiwać szkoleniowca sandomierzan.

Gola dla wiślaków zdobył w 30. minucie Jakub Mażysz, który wykorzystał dobitkę po złej interwencji Pawła Okrasy.

27 czerwca 2020, 11:00 – Ostrowiec Świętokrzyski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Wisła Sandomierz
Bartosz Szydłowski 32 – Jakub Mażysz 30

KSZO: (I połowa) Paweł Okrasa – Julien Tadrowski, Damian Mężyk, Robert Majewski, Tomasz Persona – Paweł Kaczmarek, Mateusz Mąka, zawodnik testowany I, Wojciech Trochim, Bartosz Szydłowski – Jakub Chrzanowski. (II połowa) Paweł Lipiec – Jakub Wasilewski, Damian Mężyk, Kacper Dereń, Robert Majewski – Dawid Zalewski, Mateusz Mąka, Jan Imiołek, Marcin Kaczmarek, Kacper Ziółkowski – Adrian Gębalski.

Wisła: Damian Pietrasik – Mateusz Kuśmierczyk, Adrian Kajpust, Tomasz Wojcinowicz, Daniel Chorab – Jarosław Piątkowski, Marcin Sudy, Jakub Siedlecki, Krzysztof Zawiślak, Kamil Bełczowski – Jakub Mażysz. W II połowie grali także: Cezary Charszla oraz zawodnicy testowani.

źródło: własne / skkszo.pl