Wisła Sandomierz przegrała 1-2 (1-0) z trzecioligową Bronią Radom  w meczu kontrolnym. Bramkę dla Wisły zdobył Mateusz Stańczyk.

13 lutego 2021, 11:00 – Radom
Broń Radom – Wisła Sandomierz
Przemysław Śliwiński 63, Adrian Dąbrowski 90 – Mateusz Stańczyk 17

Broń: Konrad Zacharski – Damian Machajek,  Mateusz Jagiełło, Krzysztof Kiercz, Bartosz Olszewski, Michał Wrześniewski, Yudai Miyamoto, Matheus Dias, Maksymilian Jończyk, Michał Kielak, Paweł Wolski. Grali także: Adrian Tuzimek, Adrian Dąbrowski, Sebastian Pociecha, Przemysław Śliwiński, Elian de la Nuez, Piotr Goljasz, Bartłomiej Piotrowski, Piotr Stefański.

Wisła: (I połowa) Michał Jurewicz – Adrian Kajpust, Kacper Serek, Marcin Sudy, Mateusz Kuśmierczyk – Mateusz Stańczyk, Marcel Tyl, Jakub Siedlecki, zawodnik testowany I, Krzysztof Zawiślak – Miłosz Matuszewski. (II połowa) Damian Pietrasik – Adrian Kajpust (65 Mikołaj Mazur), Marcin Sudy, Kacper Serek, Mateusz Kuśmierczyk – Bartosz Klockowski, Marcel Tyl (65 Diel Spring), zawodnik testowany II, Jakub Siedlecki, Kacper Pieniążek – Krzysztof Zawiślak (65 Miłosz Matuszewski).

W 80. minucie Adrian Dąbrowski nie wykorzystał rzutu karnego (Damian Pietrasik obronił).

źródło: własne