Jakie są prawdziwe powody porażki Holgera Rune w Monachium? Według jego matki Aneke, problem wynika z problemów z grypą. Niesamowity Jan-Lennard Struff, który pokonał podwójnego mistrza Holgera Rune 6-2 6-0 w 45 minut i dotarł do finału w Monachium!

Rune został pokonany w sobotę w półfinale turnieju ATP 250 w Bawarii przez Niemca Jana-Lennarda Struffa. Była to bardzo wyraźna porażka Duńczyka, który został wyeliminowany z turnieju z wynikiem 6-2 6-0 w 44 minuty gry.

Rozmiar porażki rozstawionego z nr 2 zawodnika wzbudził wiele wątpliwości. Aneke Rune, która jest również jej menadżerką, wyjaśniła przyczyny porażki syna w wywiadzie dla duńskiego portalu BT.

Aneke Rune ujawnia stan zdrowia Holgera w Monachium

„Holger był chory przez cały tydzień i grał przez zaciśnięte zęby, ponieważ nie chciał wycofać się z turnieju. Po prostu w sobotę podczas półfinału miał całkowicie pusty bak. Nie ma wiele więcej do powiedzenia na ten temat”, powiedziała.

„Oczywiście duże uznanie należy się również Struffowi, który bardzo dobrze wykorzystał tę okazję i wygrał mecz” – dodała.

Artykuł wygenerowany na podstawie wyników oraz informacji udostępnionych przez Google News