A A+ A++

W ramach programu Chodź na łyżwy na lodowisku MOSiR w Dębicy odbędzie się w niedzielę 22 października dzień otwarty z łyżwiarstwem figurowym.

Wziąć w nim udział mogą dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, a zajęcia dla nich będą bezpłatne. Będą mogli nie tylko sami poćwiczyć jazdę na łyżwach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, ale także zobaczyć pokazy profesjonalnych zawodników.

Odbędą się dwie sesje treningowe, podczas których trenerzy z klubu UKSŁF Mors Dębica udzielali będą wskazówek technicznych. Przedzielone zostaną dwoma pokazami, które dadzą łyżwiarze startujący w mistrzostwach Polski, ale też międzynarodowych zawodach łyżwiarskich i rolkarskich.

Udział w całym bloku imprezy jest bezpłatny, natomiast jeśli ktoś nie ma łyżew będzie mógł je odpłatnie wypożyczyć. Żeby wziąć udział w programie Chodź na łyżwy, należy się wcześniej zarejestrować. Można to zrobić poprzez ten formularz. W dniu, w którym odbywać się będą zajęcia, zapisani powinni przyjść na lodowisko pół godziny przed rozpoczęciem treningów.

Harmonogram:
09:05 – 09:45 – I tura zajęć treningowych
09:45 – 09:55 – Pokaz zawodników 
09:55 – 10:10 – Przerwa techniczna
10:10 – 10:50 – II tura zajęć treningowych
10:50 – 11:00 – Pokaz zawodników

Małgorzata Mika-Kupiec, prezes UKSŁF Mors Dębica cieszy się, że zajęcia w programie Chodź na łyżwy już po raz kolejny odbędą się w Dębicy. Uważa, że dzięki nim dzieci i ich opiekunowie będą mieli okazję przekonać się, jak niezwykłym i rozwijającym sportem jest łyżwiarstwo figurowe. 

Program organizowany jest przez Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz z PGE Polska Grupa Energetyczna.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułDo czego przydaje się przystawka USB do TV?
Następny artykułUniwersalne węże przemysłowe to mit. Udowodnimy Ci, dlaczego!