Na trzy kolejki ,przed zakończeniem rozgrywek I Ligii hokeja na trawie mężczyzn, drużyna LKS Gąsawa zapewniła sobie awans do rozgrywek Superligi. Drużyna LKS Gąsawa po dziewięciu meczach zgromadziła 27 punktów. Dwie drużyny Ósemka Tarnowskie Góry i Lipno Stęszew mają po dziewięć punktów i nie są wstanie wyprzedzić drużyny LKS Gąsawa.

Awans do Superligi zespół gąsawski zapewnił sobie po zwycięstwie nad Startem Gniezno. Mecz odbył się w Gnieźnie. Gospodarze postawili drużynie gąsawskiej znaczny opór w całym spotkaniu. Pierwszą bramkę dla LKS Gąsawa zdobył Robert Gruszczyński z krótkiego rzutu rożnego. Kilka minut padło wyrównanie. Tuż przed zakończeniem pierwszej części meczu prowadzenie dla LKS Gąsawa zdobył Dominik Kotulski. Po przerwie to gospodarze strzelili bramkę wyrównującą.

Krótko po stracie bramki zespół gąsawski przeprowadził akcję po której ponownie Dominik Kotulski zdobył bramkę dla gąsawskiego zespołu. Wynik spotkania ustalił Remigiusz Jeździkowski, który strzelił czwartą bramkę dla LKS Gąsawa. Końcowy wynik meczu 4:2 dla LKS Gąsawa.LKS Gąsawa grał w składzie: Jan Nyka, Franciszek Sytek, Jan Sytek, Brajan Wawrzyniak, Dawid Molenda, Dominik Kotulski, Jakub Mroziński, Jerzy Wiśniewski, Joachim Mazur, Kacper Substyk, Maciej Danelski, Marcin Książkiewicz, Marcin Strykowski, Paweł Antoniewicz, Remigiusz Jeździkowski, Robert Gruszczyński, Ryszard Wiśniewski, Szymon Ertman. Trener Maciej Wrzesiński, kierownik drużyny Leszek Kranz.