Lider z Krakowa w pierwszej kwarcie wypracował sobie nas rybnickim zespołem dwunastopunktową przewagę. Przed przerwą gospodarze zapisali na swoim koncie jeszcze 31 „oczek”. W drugiej kwarcie MKKS zdobył 19 punktów i na przerwę zespół Łukasza Szymika schodził przegrywając 34:58. Po przerwie gospodarze kontrolowali grę i nie pozwolili przyjezdnym z Rybnika zbliżyć się za bardzo. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem drużyny z Krakowa.

Po czternastu rozegranych meczach MKKS Rybnik zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. W tym sezonie rybnicki zespół wygrał trzy spotkania. O kolejne zwycięstwo MKKS powalczy 10 stycznia. Przed własną publicznością podopieczni Łukasza Szymika zagrają z Basket Hills Bielsko-Biała.

AZS AGH Oknoplast Kraków – MKKS Rybnik 97:71 (27:15, 31:19, 12:17, 27:20)

Kraków: Kacper Nowak, Tomasz Zych, Sebastian Bożenko 21, Michał Medes 9, Konrad Mamcarczyk 19, Michał Pieniążek 4, Tomasz Deja 20, Dominik Korbiel 3, Dawid Biegoń 3, Kamil Wójciak 5,Damian Dyrda 2, Kamil Jewuła 11
Trener: Wojciech Bychowski.

Rybnik: Rafał Koczy 5, Andrzej Mazur 11, Igor Lewandowski 5, Tomasz Tomanek 7, Adam Białdyga 9, Błażej Sładek 1, Maciej Stachowicz 12, Rafał Królikowski 5, Łukasz Ochodek 10, Tomasz Czajkowski 6
Trener: Łukasz Szymik.