Medale lekkoatletycznych mastersów oraz młodzieży LKS Polkowice to dorobek minionego weekendu.

Podczas Mistrzostwa Polski Masters, które odbyły się w Toruniu lekkoatleci LKS Polkowice zdobyli cztery medale. Renata Szykulska wywalczyła dwa złote medale w trójskoku i biegu 60m przez płotki oraz srebrny medal w biegu na dystansie 200m. Barbara Gadzińska w pchnięciu kulą wywalczyła pierwsze miejsce. W marcu przed naszymi masterkami najważniejsza impreza start w Halowym Mistrzostwach Europy.

W miniony weekend młodzi zawodnicy LKS Polkowice dwukrotnie startowali w międzynarodowym mityngu lekkoatletycznym w Jabloncu. Zwycięstwa w swoich kategoriach wiekowych odnieśli: