Po piątkowym zwycięstwie 35:19, gdzie formalnie gospodarzem był zespół ze Szwajcarii chociaż mecz był rozgrywany w Lubinie, rewanż był tylko formalnością. Podobnie jak dzień wcześniej, tak też w sobotę spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia Zagłębia 3:0. Kolejne fragmenty spotkania były już jednak bardziej wyrównane i w pewnym momencie zespół ze Szwajcarii zmniejszyły nawet straty do jednego gola (10:9). Po przerwie podopieczne trenerki Bożeny Karkut w niespełna dziesięć minut zdobyły siedem goli, a same straciły tylko dwa (22:15) i było już niemal pewne, że także w rewanżu górą będzie polska drużyna.