A A+ A++

Szkoleń, lekcji i kursów angielskiego online znajdziemy w internecie wiele. Każdy jest inny, a od tego, co oferuje dana szkoła językowa, zależy w dużej mierze koszt wybranego kursu. Przed rozpoczęciem nauki warto więc zweryfikować, które zajęcia gwarantują najlepszy stosunek jakości do ceny. Trzeba bowiem wiedzieć, że nie zawsze niska cena oznacza niską jakość. Może po prostu oznaczać opłaty ekstra, na przykład za materiały dodatkowe. Przyjrzyjmy się, ile może kosztować dobry kurs online i na co zwrócić uwagę.

Szkoła internetowa języka angielskiego – jaka cena lekcji?

Internetowe zajęcia językowe różnią się od siebie i faktycznie ciężko znaleźć dwie identyczne szkoły, w których lekcje kosztują tyle samo. Oferty zaczynają się do 25 zł, a kończą nawet na blisko 100 zł za jedne zajęcia. Od czego zależne są różnice cen? Przede wszystkim od tego, ile trwa blok lekcyjny, czy możemy łączyć kilka bloków w jeden i czy mamy swobodę wyboru dnia i godziny, kiedy chcemy się uczyć. Kolejna sprawa to lektorzy. Tańsze lekcje będą z polskimi nauczycielami, zajęcia z native speakerami są odpowiednio droższe. Na cenę zajęć wpływ ma także zakres lekcji, jaki oferuje szkoła. Przeważnie będziemy mogli uczyć się online angielskiego dla początkujących, ale nie tylko. W ofercie znajdziemy zajęcia dla dzieci oraz młodzieży, szkolenia dla biznesu czy też kursy przygotowujące do egzaminów językowych z angielskiego. Dobra szkoła pozwoli nam bowiem przygotować się do certyfikatu językowego. O tym, jak powinna wyglądać dobra szkoła języka angielskiego online przeczytamy w artykule poświęconym opiniom na temat platformy Tutlo: https://www.rmf24.pl/ciekawostki/news-fenomen-dwujezycznosci-u-dzieci-ucz-sie-angielskiego-z-tutlo,nId,4940446.

Warto mieć też na uwadze dostęp do technologii, czyli tego, w jaki sposób możemy uczyć się języka. Zwracajmy uwagę na to, czy zajęcia muszą odbywać się jedynie na komputerze, czyli na lekcji korzystamy z przeglądarki internetowej, czy może dostępne są rozwiązania mobilne. Mowa tutaj o aplikacjach umożliwiających uczestniczenie w lekcji za pomocą tabletu lub telefonu komórkowego. Nie wszystkie szkoły oferują taką możliwość.

Darmowe lekcje i programy rabatowe

Wybierając szkołę, dobrze jest zwrócić uwagę, czy mamy możliwość wypróbowania zajęć, zanim zaczniemy naukę. Darmowa lekcja może być dla nas dobrym sprawdzianem. Jeśli nie ma takiej opcji lub szkoła każe sobie za lekcję próbną dodatkowo płacić, to może warto zastanowić się nad wyborem innej placówki. Niektóre uczelnie dają dodatkowo specjalne rabaty lub prowadzą programy lojalnościowe, które pozwalają uczyć się angielskiego w internecie za darmo na przykład przez jeden czy dwa miesiące. Zasady rabatowania zajęć są różne. Czasami darmowe zajęcia są nam oferowane, gdy polecimy uczelnię, a czasami za konkretną liczbę godzin spędzonych na nauce.

Darmowe pomoce naukowe

Na koniec warto jeszcze przypomnieć, że dobre szkoły językowe udostępniają materiały i pomoce dydaktycznie zupełnie za dramo i robią to nie tylko dla swoich uczniów, ale także dla wszystkich internautów. Pomoce dostępne są na stronie internetowej szkoły.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułRealne przyspieszenie dla inteligentnego biznesu
Następny artykułMejza: Na stole leży propozycja, bym został marszałkiem lubuskim