Startem w XVIII Zimowym Biegu Trzech Jezior, który odbył się w dniu 08 lutego 2020 r., KS Krotosz Krotoszyn zainaugurował tegoroczny sezon biegowy. Wymagająca trasa biegu liczyła 15 km i przebiegała po bardzo malowniczej okolicy kompleksu leśnego Nadleśnictwa Gołąbki, wokół trzech jezior usytuowanych na granicy trzech powiatów: gnieźnieńskiego, mogileńskiego i żnińskiego i trzech gmin: Trzemeszna, Rogowa i Mogilna. Na linii startu stanęło około pół tysiąca zawodników, wśród których znajdowała się liczna reprezentacja z naszego miasta. Z grona zawodników KS Krotosz najlepiej spisał się Karol Olejniczak, który z wynikiem 01:00:19 zajął trzecie miejsce w kategorii wiekowej M50. Po chwili, linię mety w czasie 01:01:32 przekroczyła Justyna Karolczak, zwyciężając w swojej kategorii wiekowej M20 i zajmując czwarte miejsce w kategorii OPEN. Z kolei w gronie czternastu sklasyfikowanych drużyn, podobnie jak w zeszły roku KS Krotosz uplasował się na szóstym miejscu. Warto również wyróżnić Czesława Sienkiewicza i Piotra Tyczyńskiego, którzy zaliczają się do elitarnego grona uczestników mających ukończone wszystkie dotychczasowe edycje biegu. Reasumując, cała impreza była bardzo udana, a swoim startem nasi zawodnicy potwierdzili, że są gotowi zmierzyć się z wyzwaniami czekającymi w sezonie 2020.

Klasyfikacja zawodników KS Krotosz Krotoszyn wg zajętego miejsca w kategorii OPEN: