Kompletnie się pogubił. Koszmarny błąd polskiego bramkarza [WIDEO]

YouTube / OGC Nice / Na zdjęciu: błąd Marcina Bułki
zdjęcie autora artykułu

OGC Nice odpadło z Pucharu Francji po porażce 1:3 z Paris Saint-Germain. Całe spotkanie w barwach gości rozegrał Marcin Bułka. Polski bramkarz zaliczył fatalną wpadkę przy drugim golu.

W tym artykule dowiesz się o:

Paris Saint-Germain
Ligue 1
OGC Nice
Marcin Bułka
Puchar Francji

OGC Nice nie było faworytem ćwierćfinałowego starcia z Paris Saint-Germain. Paryżanie już w 14. minucie otworzyli wynik spotkania po golu Kylian Mbappe.

Niedługo później na 2:0 podwyższył Fabian Ruiz. Gola zdobył po fatalnym błędzie obrony gości. Nie popisał się także Marcin Bułka.

Znajdujący się pod presją rywala Jean-Clair Todibo odegrał piłkę do polskiego bramkarza. Momentalnie znalazł się przy nim Ousmane Dembele.

Bułka miał moment zawahania i nie zdołał złapać piłki. Dembele odegrał następnie do Fabiana Ruiza, który oddał pewny strzał (poniżej nagranie całej akcji).

Jeszcze przed przerwą kontaktowego gola strzelił Gaetan Laborde, ale to okazało się niewystarczające. Wynik na 3:1 ustalił Lucas Beraldo i to Paris Saint-Germain mogło świętować awans do półfinału turnieju (relację z meczu przeczytasz TUTAJ).

Zobacz błąd Marcina Bułki (od 0:44 min.):

– Eksperci zachwyceni występem Szymona Marciniaka. Jest jedno “ale”
– To pudło przejdzie do historii. Gorzej się nie dało [WIDEO]

Źródło artykułu: WP SportoweFakty

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Paris Saint-Germain zdobędzie Puchar Francji?
Tak

Nie

Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Piłka w Europie Parc des Princes w Paryżu Paryż

+8

Francja Paris Saint-Germain Ligue 1 OGC Nice Marcin Bułka Piłka nożna we Francji Puchar Francji Piłka nożna