Rzeczpospolita Babska zwyciężyła w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej Kobiet, który odbył się pod Patronatem Starosty Nowosolskiego. Podczas imprezy odbyła się zbiórka pieniędzy i środków higienicznych dla mieszkanek Domu Samotnej Matki w Zielonej Górze.

W Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej Kobiet walczyło 8 zespołów. Mimo kapryśnej pogody atmosfera wydarzenia była wyjątkowa, a walka na boisku zaciekała.

W ostatecznej klasyfikacji najwyższe miejsce na podium zdobyła drużyna Rzeczpospolita Babska, na II miejscu uplasowały się Babski z Klasą, a na III m. Nowosolska Grupa Biegowa.

Puchary dla drużyn i statuetki i medale dla najlepszych zawodników wręczyli Starosta Nowosolski Iwona Brzozowska oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Andrzej Dela.