A A+ A++

Urząd Marszałkowski w Opolu zaprasza uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego do udziału w konkursie filmowo-fotograficznym pn. „Dzień Ziemi” – sprzątam i dbam o moją najbliższą okolicę.

Na czym polega konkurs?

Przedmiotem konkursu są reportaże filmowe, filmowo-fotograficzne lub fotograficzne z tematem przewodnim „Sprzątam i dbam o moją najbliższą okolicę”, które zostaną zrealizowane przez uczniów podczas Dnia Ziemi 22 kwietnia 2022 r.  Parametry techniczne prac konkursowych zostały opisane w Regulaminie konkursu.

Kto może wziąć udział?

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego. Autorem reportażu może być jeden uczeń, kilkoro uczniów bądź cała klasa, dane wpisujemy na formularzu zgłoszeniowym pracy konkursowej.

Każda ze szkół może zgłosić do konkursu maksymalnie 5 prac konkursowych, o trybie ich wyłonienia decyduje dyrektor szkoły.

Harmonogram i terminy:

22 kwietnia 2022 r. – Dzień Ziemi;

Do 24 czerwca 2022 r. – zgłaszanie prac konkursowych;

Do 30 września 2022 r. – rozstrzygnięcie konkursu;

Październik 2022 r. – gala wręczenia nagród.

Na zwycięzców i laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe: smart watche, power banki, przenośne głośniki oraz gadżety ekologiczne.

Gdzie dostarczyć prace konkursowe?

Wymagane dokumenty do konkursu (załącznik nr 3 do Regulaminu) wraz z pracą konkursową należy przesłać w terminie zgłoszeń na adres:

– mailowy: [email protected]

– korespondencyjny:

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego

Departament Infrastruktury i Gospodarki

ul. Hallera 9, 45-867 Opole

z dopiskiem „Dzień Ziemi”

Konkurs jest organizowany w ramach projektu Mamy rady na odpady – kampania edukacyjna na terenie województwa opolskiego  realizowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020. Jego celem jest kształtowanie i promowanie postaw sprzyjających trosce o środowisko naturalne oraz wyzwalanie emocjonalnego stosunku do świata przyrody poprzez zwrócenie uwagi na problem rosnącej ilości odpadów produkowanych przez człowieka i podniesienie świadomości na temat segregacji i gospodarki odpadami.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułChiny mają problem. Światowi inwestorzy uciekają z kraju
Następny artykułJest embargo na węgiel z Rosji. Sasin: kopalnie powinny wygasać wolniej