Niedzielne spotkanie było starciem dwóch niepokonanych dotychczas w tym sezonie drużyn. Od początku meczu na lodowisku w Oświęcimiu działo się wiele, jednak na pierwszą bramkę trzeba było czekać do 15. minuty. Rzut karny podyktowany za faul na Luce Kalanie wykorzystał Daniił Oriechin wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie. Kolejna bramka padła tuż po rozpoczęciu drugiej części gry, kiedy to Ryan Glenn podwyższył przewagę oświęcimian. Hokeiści JKH nie poddali się i dążyli do zdobycia kontaktowej bramki. Jastrzębianie swego dopięli w 29. minucie. Strzelcem bramki na 2:1 okazał się Maciej Urbanowicz. Trafienie to dodało przyjezdnym skrzydeł, jednak nie byli oni w stanie pokonać świetnie dysponowanego w bramce Unii Cleke`a Sundersa. Wynik na 3:1 w samej końcówce ustalił Eliezer Sherbatov, który umieścił krążek w pustej bramce. W kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w piątek jastrzębianie podejmą u siebie Ciarko STS Sanok.

Re-Plast Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

1:0 Oriechin 14:35 (karny)

2:0 Glenn (Sherbatov, Trandin) 20:23

2:1 Urbanowicz (Hovorka, Rac) 28:59

3:1 Sherbatov (Przygodzki) 59:45

JKH: Nechvatal – Bryk, Górny, Urbanowicz, Hovorka, Paś – Kostek, Klimiczek, Phillips, Rac, Sawicki – Jass, Horzelski, Sołtys, Wałęga, Ł. Nalewajka – Michałowski, Gimiński, Pelaczyk, Jarosz, R. Nalewajka