A A+ A++

Jeśli kręci Cię praca z motocyklami, kochasz marki premium i wiesz co nieco na temat jednośladów, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Triumph Motorcycles, w związku z planowanym otwarciem salonu i serwisu, poszukuje pracowników na dwa stanowiska. Sprawdź się i już dziś aplikuj!

Specjalista do spraw sprzedaży motocykli
/ doradca serwisowy

Zakres obowiązków

  • Tworzenie pozytywnego wizerunku marki;
  • Sprzedaż motocykli, akcesoriów oraz odzieży marki Triumph;
  • Aktywne, samodzielne i systematyczne pozyskiwanie nowych Klientów;
  • Budowanie dobrych, długofalowych relacji z Klientami;
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży;
  • Dbanie o wizerunek floty motocykli testowych;
  • Dbanie o wizerunek salonu;
  • Samodzielność i systematyczność w działaniu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży;
  • Znajomość zagadnień technicznych;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Prawo jazdy kat. A i B (warunek konieczny);
  • Konieczność pracy w wyznaczone soboty;
  • Biegła obsługa komputera – pakiet MS Office;
  • Znajomość j. angielskiego;
  • Wykształcenie minimum średnie.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat;
  • Pracę dla prestiżowej marki o wiodącej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjną podstawę wynagrodzenia, a także system premiowy;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Mechanik motocyklowy

  • Wykonywanie przeglądów okresowych;
  • Diagnostyka i naprawa motocykli;
  • Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna motocykli;
  • Weryfikacja stanu technicznego pojazdu po naprawie;
  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac;
  • Dbałość o powierzone mienie Klienta oraz firmy;
  • Montaż części i akcesoriów.

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika;
  • Punktualność, komunikatywność i zaangażowanie;
  • Czynne prawo jazdy kat. A i B;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość elektromechaniki;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Szkolenia.

Miejsce pracy Wrocław, okolice portu lotniczego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV na adres e-mail:

[email protected]

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych CV.

CV prosimy składać do 15.08.2021.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułRosh Hanikra – willa marzeń w Izraelu
Następny artykułTrwa budowa obwodnicy Tarnobrzega (foto i video z drona 4K)