Iskra Brzezinka wygrała w Grojcu z Solavią 3:1.

W 12. minucie na prowadzenie gospodarze. Po faulu na Pietraszewskim skutecznie z wolnego uderzył Wołek. Dwie minuty później przyjezdni zremisowali. Po idealnym dośrodkowaniu z lewego skrzydła Wojtaszaka G. Samek pokonał bramkarza strzałem głową.

W 52. minucie ze środkowej strefy zagrał Koczur. Środkowy obrońca minął się z piłką. G. Samek wykorzystał ten błąd. W 72. minucie po rajdzie prawą stroną Miki do wrzuconej przez niego futbolówki doszedł Skiernik i ustalił wynik spotkania dzięki skutecznemu główkowaniu.

,,To był dobry mecz. Obie drużyny miały swoje sytuacje. My nie wykorzystaliśmy trzech tzw. setek. Oni byli skuteczniejsi. Uważam jednak, że remis nam się należał” – powiedział Jarosław Chowaniec, trener Solavii Grojec.

,,W pierwszej połowie niepotrzebnie daliśmy się wciągnąć do gry siłowej. Zamiast grać piłką dużo było walki i chaosu. Po przerwie skorygowaliśmy nasze błędy i gra wyglądała już lepiej. Przede wszystkim wróciliśmy do tego, co umiemy robić najlepiej, czyli do gry w piłkę a nie w tenisa stołowego – powiedział Rafał Skrzypek, trener Brzezinka.

Niedziela 8 maja Solavia Grojec – Iskra Brzezinka 1:3 (1:1)
Bramki: 1:0 Wołek (12.), 1:1 G. Samek (14.), 1:2 G. Samek (52.), 1:3 Skiernik (72.)

Składy:
Solavia Grojec: Lichość, Żebrak, B. Smolarek, Goc, Gonszcz (75. Paweł Chowaniec), Kozieł, Wołek, Mroczek, Kubajczyk, S. Smolarek, Pietraszewski. Trener: Jarosław Chowaniec.

Iskra Brzezinka: Baruś, Gąsiorek, Nagi, Migdałek, Koczur, Mika, Wojtaszak (90. Huczek), G. Samek (75. Sergiel), Krzemień (61. Żorawik), Skiernik (Przesór), Ł. Samek (70. Kozub), Trener: Rafał Skrzypek.