A A+ A++

Od 25 stycznia w Inbank Oddział Polska obowiązują nowe, wyższe stawki lokat terminowych. Wysokość rocznej stopy procentowej dla nowych lokat w Inbanku sięgać będzie do nawet 2,4 proc. w skali roku.

– Wprowadzane zmiany mają uczynić naszą ofertę lokat jeszcze korzystniejszą. Proponujemy aktualnie najwyższe stawki oprocentowania na rynku dla depozytów bez dodatkowych warunków dla klienta. Jak zawsze stawiamy na wygodę i komfort, tworząc ofertę dopasowaną do potrzeb klientów – podkreśla Tomasz Rzeski, Country Sales Manager Oddziału Inbank w Polsce.

Stawki obowiązywać będą nowych klientów. Oprocentowanie na dotychczasowym portfelu nie ulega zmianie. Zmianie nie uległy pozostałe warunki terminowych lokat w Inbanku. Lokaty mogą być zakładane w kwotach minimum 5 tys. zł, a maksimum 50 tys. zł. Jeden klient może założyc wiele lokat.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Te same warunki dla wszystkich

Osobom zakładającym lokatę terminową nie są stawiane żadne dodatkowe wymagania. Nie muszą korzystać z powiązanych produktów bankowych, a każdy klient – zarówno nowy, jak i mający już swoją historię w Inbanku – otrzymuje te same warunki.

CZYTAJ TEŻ: BANKI TNĄ ODSETKI, A POLACY LOKATY 

Niezmienna pozostaje gwarancja depozytów – zabezpiecza je Bankowy Fundusz Gwarancyjny w Estonii Tagatisfond do wysokości 100 tys. euro, przypadającej na jednego klienta.

Nie tylko lokaty

Lokaty bankowe to kolejny ważny element oferty Inbanku w Polsce. W naszym kraju Inbank specjalizuje się również w dostarczaniu kredytów ratalnych, samochodowych i gotówkowych.

Wg danych BIK, udział Inbanku w sprzedaży kredytów ratalnych w III kwartale 2021 r. osiągnął blisko 8 proc. 

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułSkład mikrobiomu jelitowego może sprzyjać „długiemu COVID-owi“
Następny artykułObrońcy Lasu do prezydenta Pawła Silberta. Opamiętajmy się!