Stal Stalowa Wola to jedyny trzecioligowiec z naszego regionu, który wygrał swój środowy mecz. Wisła Sandomierz wracać będzie bez punktów z Rącznej, gdzie swoje mecze rozgrywają rezerwy Cracovii. Czarni Połaniec przegrali natomiast u siebie z Podhalem Nowy Targ.

Stal Stalowa Wola zgarnęła dziś 3 punkty, wygrywając w Tarnowie 2:0. Bramki dla gości zdobyli: Duda w 20 minucie i Kowalski w 79.

Czarni Połaniec przegrali u siebie 1:2 z Podhalem, chociaż od 61 minuty prowadzili 1:0, po bramce Kacpra Nytko. Goście wyrównali w 76 minucie, a 10 minut później wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już do końca meczu.

Wisła Sandomierz uległa natomiast Cracovii II 0:3. Drużyna rezerw ekstraklasowej drużyny, prowadzonej przez Jacka Zielińskiego, jest obecnie jedynym zespołem w III lidze z kompletem punktów. Gole dla gospodarzy strzelali: Kapek w 26 minucie oraz Struzik w 62 i 72.