W dniach od 25 do 28 lutego br. w  Hali Sportowej OSiR w Ciechocinku odbywał się turniej bokserski o randze Mistrzostw Okręgu Kujawsko-Pomorskiego, który połączony był z eliminacjami do Kadry Polski Młodzików oraz Mistrzostwami Polski Kadetek.

Ogromnym sukcesem pochwalić się mogą zawodnicy Ciechocińskiego Klubu Bokserskiego „Potężnie”, którzy w Mistrzostwach Okręgu Kujawsko-Pomorskiego uplasowali się na najwyższym stopniu podium w swoich kategoriach wagowych tj. Karolina Deręgowska – 45 kg, Igor Piotrowski – 48 kg, Marcel Marcinkowski – 54 kg, Damian Deręgowski – 60 kg, Kacper Śpiewak – 69 kg i Julian Kornacki – 70 kg. Na niższym stopniu podium, zajmując 2 miejsce uplasowali się zawodnicy z CKB „Potężnie” Kevin Sikorski – 56 kg i Dominik Marcinkowski – 66 kg.

Ponadto Karolina Deręgowska i Igor Piotrowski wywalczyli finałowe miejsca w eliminacjach do Kadry Narodowej Młodziczek i Młodzików zajmując kolejno drugie miejsce i pierwsze miejsce w swoich kategoriach wagowych.

Zawodnikom i trenerom Ciechocińskiego Klubu Bokserskiego „Potężnie” gratulujemy sukcesów sportowych jak i organizacyjnych.

Powiat Aleksandrowski udzielił wsparcia finansowego w organizacji turnieju w kwocie 1.000 zł.

zdjęcia: osir.ciechocinek.pl; CKB „Potężnie”