A A+ A++

Modne aranżacje to przede wszystkim wnętrza bazujące na nowatorskim designie i wpisującym się w obecne trendy stylu naszego domowego azylu. Trzeba jednak przyznać, że podążanie za popularnymi wizjami architektonicznymi może być tyleż kosztowne, co męczące. Na szczęście jednak istnieje satysfakcjonujące rozwiązanie – dodatki. Ekspert marki Luxrad podpowie jak cieszyć się wpisującym się w aktualny kanon piękna mieszkaniem bez konieczności regularnego przeprowadzania w nim gruntownego remontu.

Autor: Housemarket.pl 01 marca 2021 10:08

Sekret Pantone tkwi w dodatkach 

Instytut Pantone już od przeszło 20 lat dyktuje kolorystyczne trendy, którymi kierują się nie tylko projektanci przestrzeni prywatnych i publicznych, ale również graficy, twórcy stron internetowych czy reklam, a także wizjonerzy świata mody. W tym roku jednak znana na całym świecie wyrocznia palety barw postanowiła nieco zaskoczyć i rozbudzić kreatywność, prezentując nie jeden, jak ma to w zwyczaju, ale dwa kolory przewodnie w 2021 roku. 

Zaskoczeniem mogą być również same kolory – o tyle, o ile, kryjąca się pod nazwą Ultimate Grey stalowa szarość już od kilku lat gości w różnorodnych aranżacjach wnętrz, o tyle tajemniczy Illuminating, a więc optymistycznie słoneczny odcień żółtego może okazać się sporym wyzwaniem, szczególnie dla osób, które przywykły do tego, że otaczają je wnętrza dość stonowane. 

Cały sekret Pantone tkwi jednak w subtelnych dodatkach, które nie tylko odświeżą nasz salon, ale również dadzą pole do popisu wnętrzarskim pasjonatom, pozwalając im iść z duchem kolorystycznego czasu. Rodzajem dekoracji, który ułatwi im ten proces, są z pewnością akcesoria tekstylne w postaci kanarkowych zasłon lub musztardowych poduszek. Przełamaniem tych jaskrawych akcentów może być grafitowy dywan, antracytowy wazon czy też lampa z popielatym abażurem. 

Jak widać, kolory roku mogą być doskonałą inspiracją, ale jednocześnie kompromisem pomiędzy stylowym, wpisującym się w nasze gusta wnętrzem a jego zgodnością z najnowszymi trendami. Co więcej, naprzeciw potrzebom klientów, którzy w kwestii wnętrz lubią być na czasie, wychodzą również producenci niezbędnych elementów wyposażenia wnętrz. 

Trendy design i funkcjonalność w jednej odsłonie 

Tegoroczna, dość nietypowa, ale niezwykle innowacyjna odsłona Pantone może znaleźć swoje odzwierciedlenie również w zagadnieniach aranżacyjnych, które na pierwszy rzut oka wydają się w naszej przestrzeni mieszkalnej jedynie bezwzględnie potrzebnym urządzeniem. Przykładem tego, że obowiązkowe akcesoria domowe mogą stać się przewodnim elementem dekoracyjnym danego pomieszczenia, są grzejniki marki Luxrad. 

Ich atutem jest nie tylko bogaty wybór wpisujących się w różnorodne style modeli urządzeń grzewczych, ale również możliwość indywidualnego dopasowania jego wymiaru oraz właśnie dowolność kolorystyczna. Dla tego producenta wymienników cieplnych nie ma rzeczy niemożliwych, w związku z czym wierni fani decyzji Instytutu Pantone w tym roku mogą pokusić się zarówno o szarą odsłonę smukłego kaloryfera ściennego, jak i jego żółtą, wyjątkowo designerską i ożywiającą pomieszczenie wersję. 

Grzejniki marki Luxrad wpiszą się również w zacisze łazienki, w której mogą stanowić subtelnie stalowy dodatek lub też stać się przyciągającym uwagę centralnym elementem dekoracyjnym naszego SPA w orzeźwiająco-cytrynowym wydaniu. 

Autorska skala kolorów Pantone to prawdziwy wyznacznik wnętrzarskiej mody, który, choć czasem stanowi nie lada wyzwanie, to przede wszystkim jest niezastąpionym motorem napędowym dla wyobraźni wizjonerów, do których zaliczyć można już nie tylko projektantów mebli czy dodatków, ale także producentów grzejników.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNiedzielski: Za kilka dni ruszy rejestracja na szczepienia osób w wieku 69 lat
Następny artykułCBŚP przejęło 150 kg haszyszu