Zespół z Radlina jest wyżej notowany w tabeli od ekipy z Raciborza. Na parkiecie to jednak gospodarze, czyli siatkarze AZS Rafako pokazali się z lepszej strony od Górnika. W pierwszym secie sobotniej konfrontacji to raciborscy siatkarze wygrali 25:20. Na tym jednak koniec dobrych wieści dla fanów raciborskiej siatkówki. Górnicy tym samym odpowiedzieli w drugim secie również wygrywając odsłonę do 20. W trzecim secie przyjedni już kompletnie dominowali zwyciężając 25:13. Waleczni do końca gospodarze starali się jeszcze doprowadzić do tie-breaka, ale w czwartym secie to ekipa gości wygrała 25:21 i w całym meczu 3:1.

Górnik zajmuje 4. miejsce w tabeli, a Rafako jest na pozycji nr 10.

KS AZS Rafako Racibórz – SK Górnik Radlin 1:3 (25:20, 20:25, 13:25, 21:25)