Cenne domowe zwycięstwo odniosła ekipa GKS-u Jastrzębie. Gospodarze wygrali z Koroną Kielce 2:0.

Obie bramki padły w drugiej połowie spotkania. Najpierw w 64 minucie wynik otworzył Daniel Rumin, drugą bramkę dołożył z rzutu karnego Daniel Szczepan (84 minuta).

Dzięki tej wygranej GKS oddalił się od ostatniej w tabeli Resovii na 7 punktów. W następnej kolejce drużyna z Jastrzębia zagra z Radomiakiem Radom.

GKS Jastrzębie – Korona Kielce 2:0 (0:0)

1:0 – Daniel Rumin 64’; 2:0 – Daniel Szczepan 84’ (rzut karny)

GKS Jastrzębie: Mariusz Pawełek – Dominik Kulawiak, Aleksander Komor, Kryspin Szcześniak, Dawid Witkowski – Lukas Bielak – Farid Ali (90. Jakub Niewiadomski), Marek Mróz, Daniel Feruga (71. Łukasz Zejdler), Jakub Apolinarski (85. Kamil Jadach) – Daniel Rumin (71. Daniel Szczepan).

Trener Paweł ŚCIEBURA.

Korona Kielce: Marceli Zapytowski – Jacek Podgórski (81. Jakub Łukowski), Kubilay Yilmaz, Hugo Diaz Rodriguez, Paweł Łysiak, Marko Pervan, Filipe Oliveira, Grzegorz Szymusik (81. Zvonimir Petrović), Rafał Kobryń, Mario Zebić, Przemysław Szarek.