A A+ A++

G.Skill zaprezentował serię pamięci RAM Trident Z5 Royal Neo, przeznaczoną dla platform AMD AM5. Pamięć Trident Z5 Royal Neo wspiera AMD EXPO (Extended Profiles for Overclocking) i trzeba przyznać prezentuje się całkiem stylowo.

G.Skill przedstawia nowe pamięci RAM DDR5 z serii Trident Z5 Royal Neo dla komputerów stacjonarnych, które osiągają prędkość maksymalną 8000 MT/s przy opóźnieniach CL 38-48-48-128. Moduły są oferowane w konfiguracjach 32 GB (2×16 GB) i 48 GB (2×24 GB). Nie zabrakło profili AMD EXPO (Extended Profiles for Overclocking). Są to pamięci przygotowane z myślą o AMD w specjalnych wersjach.

G.Skill zaprezentował efektownie wyglądające pamięci Trident Z5 Royal Neo.

Pamięci Trident Z5 Royal Neo wyposażono w srebrne oraz złote radiatory, a także podświetlenie RGB LED, które dopełnia dyfuzory stylizowane na kryształy. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się całkiem fajnie i z pewnością ozdobi bardziej wypasione wnętrza komputerów. Designem całość nawiązuje do Trident Z5 Royal.

Debiut pamięci z serii Trident Z5 Royal Neo nastąpi w sierpniu, aczkolwiek dokładna data wydania i ceny nie są jeszcze znane. Patrząc jednak na możliwości raczej nie będzie to tani wydatek. Warto przypomnieć też o pamięciach RAM DDR5 Trident Z5 Royal, które stanowią kontynuację serii, w ramach której pojawiły się już wcześniej kości DDR4.

Te wersje posiadają odpromienniki ciepła zapewniające lustrzane odbicie i są dostępne m.in. w wydaniu “extreme” oferując standard DDR5-8400 CL40. W tym wydaniu pojawia się zestaw o łącznej pojemności 48 GB (2 x 24 GB).





Obserwuj nas w Google News

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKamiński wściekły: Mieliśmy być świetnie przygotowani do rozwalania PiS-u
Następny artykułXsolla Mobile SDK usprawnia płatności w aplikacjach oraz płatności z tytułu alternatywnej dystrybucji aplikacji poza sklepem w środowiskach iOS i Android