W niedzielę 21 maja w Skarżysku-Kamiennej rozegrany został finał wojewódzki ogólnopolskiego turnieju w minisiatkówce chłopców Kinder Joy Of Moving w kategorii single, dwójki, trójki i czwórki. Wicemistrzem województwa w kategorii single został Filip Mirowski ze Szkoły Podstawowej w Fałkowie.

Szkołę Podstawową w Fałkowie w kategorii „single rocznik 2013 i młodsi” reprezentowali Filip Mirowski i Ziemowit Zub, którzy po trzech turniejach eliminacyjnych awansowali do ścisłego finału, w którym wystartowało 12 zawodników.  W pierwszym etapie Filip Mirowski po wygraniu swoich meczów i zwycięstwie w grupie C walczył o miejsca 1-3, natomiast Ziemowit Zub zajął drugie miejsce w grupie i grał o miejsca 4-6.