A A+ A++

“Jak koronawirus zmienił moje życie?” to temat konkursu, który ogłosiła Elżbieta Łukacijewska. Do udziału zaprasza uczniów szkół średnich z Podkarpacia. Europosłanka chce poznać problemy i wyzwania, z którymi mierzą się nastolatkowie.

Pandemia zbiera swoje żniwo na wielu frontach, uderzając w niemal każdą dziedzinę naszego życia – zaznacza Elżbieta Łukacijewska. Dodaje, że nowa rzeczywistość niesie ze sobą szereg zagrożeń, szczególnie wśród młodych ludzi.

Europosłanka przyznaje, że coraz częściej słyszy o depresji wśród młodzieży. – Przyczyn można upatrywać m.in. w ograniczonych kontaktach rówieśniczych, wzmożonej przemocy domowej, czy też liczniejszych przypadkach cyberprzemocy – mówi.

Młodzi ludzie, czy też ich rodzice, często nie wiedzą do kogo mogą zwrócić się o pomoc, a dodatkową przeszkodą jest brak specjalistów w tej dziedzinie.

Dlatego żeby zwrócić uwagę na to zagadnienie, a także by poznać problemy jakim muszą stawić czoła młodzi ludzie w związku z wprowadzonym stanem pandemii, Elżbieta Łukacijewska ogłosiła konkurs na esej “Jak koronawirus zmienił moje życie?”.

Do udziału w projekcie europoseł Łukacijewska zaprasza młodzież szkół średnich z Podkarpacia.

Prace konkursowe można nadsyłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ostateczny termin to 21 czerwca 2021 roku.

Autorzy trzech najlepszych prac będą nagrodzeni zestawami sprzętu grającego JBL (w skład zestawu wchodzą głośniki: JBL Go 2 i JBL Clip 3 oraz słuchawki JBL Tune 110 i JBL Tune 500).

Z regulaminem konkursu można się zapoznać na stronie www.lukacijewska.pl.

tom

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułŚląscy terytorialsi wciąż podnoszą poziom wyszkolenia.
Następny artykułReaktor B7: „Nowoczesna_Przeszłość”