Tak jak można było się spodziewać mecz z greczynkami był emocjonującym spotkaniem pełen zwrotów akcji i przepięknych zagrań. Rywalki pomarańczowych postraszyły właściwie tylko w pierwszej kwarcie wygrywając jednym punktem. Później do głosu doszły polkowiczanki, które z minuty na minutę grały coraz lepiej. Wygrały pozostałe kwarty meczu nie dając żadnych złudzeń kto jest lepszy w dniu. Ostatecznie polkowiczanki pokonały swoje rywalki 76:60 i po czterech spotkaniach zdecydowanie prowadzą w swojej grupie.

BC Polkowice – Panathinaikos Ateny 76:60  (16:17) (24:15) (19:15) (17:13)

Punkty dla BC zdobyły: Mavunga 23, Spanou 17, Fitzgerald 13, Gajda 8, Cado 6, Gertchen 5, Bujniak 3 i Telenga 1.