A A+ A++

Deweloper zdradza szczegóły swojej drugiej inwestycji mieszkaniowej we Wrocławiu. Na Przedmieściu Oławskim EIP zbuduje budynek, który wypełni architektoniczną lukę. Wśród głównych atutów inwestycji  HB 1820 są nietypowo położone ogródki z zielenią i tarasy z widokiem na panoramę Wrocławia.

Autor: housemarket.pl 09 października 2020 15:37

W połowie sierpnia br. spółka Eiffage Immobilier Polska rozpoczęła przedsprzedaż apartamentów Atmo – swojej pierwszej inwestycji mieszkaniowej we Wrocławiu, zlokalizowanej na Kępie Mieszczańskiej. Duże zainteresowanie tym projektem sprawiło, że kilka tygodni po debiucie deweloper rusza z kolejnym – HB 1820. To skrót od adresu Haukego-Bosaka 18 i 20 – ulicy, przy której EIP zbuduje swoją drugą inwestycję mieszkaniową we Wrocławiu. Będzie to kameralny, wielorodzinny budynek apartamentowy.

Kolejny raz Eiffage Immobilier Polska prezentuje inwestycję zaprojektowaną z myślą o mieszkańcach, dla których ważne są prostota, estetyka i elegancja. Znaleźliśmy sposób na połączenie różnych oczekiwań: potrzeby życia w centrum Wrocławia i pragnienia zacisza – mówi Sebastian Bieńkowski, dyrektor ds. projektów Eiffage Immobilier Polska.

– Największe atuty HB 1820 to prywatne ogródki w ścisłym centrum, widok na panoramę miasta, duża liczba miejsc postojowych, klimatyzacja, elegancka recepcja i wertykalna zielona ściana z intensywną roślinnością wzdłuż głównej ulicy oraz chodnika w strefie wejściowej – wymienia.

W 7-piętrowym budynku zaplanowano 96 apartamentów o różnorodnych układach od 1 do 4 pokoi. Ich wielkość to od 26 do 100 mkw.

– Każde mieszkanie zostało dokładnie przemyślane i funkcjonalnie zaprojektowane tak, aby wyjść naprzeciw potrzebom mieszkańca współczesnego miasta. Wszystkie wyposażono w duże okna, zapewniające optymalne doświetlenie i komfortowe wyciszenie miejskiego gwaru. Wielką zaletą będzie możliwość wykonania klimatyzacji we wszystkich apartamentach – opisuje Sebastian Bieńkowski.

W zależności od usytuowania, HB 1820 oferować będzie apartamenty z balkonem, loggią, tarasem lub prywatnym ogródkiem. Ogródki nie są zaplanowane standardowo na parterze, lecz na pierwszym piętrze w układzie tarasowym, dzięki czemu mieszkańcy zachowają większą prywatność. Będą one stanowić oddzieloną od ulicy strefę.

– Prywatne ogródki w ścisłym centrum, wpasowane w tradycyjną siatkę miejskich ulic, to cecha zupełnie nietypowa, unikalna na skalę całego kraju – zauważa Sebastian Bieńkowski.

Wielkość niektórych ogródków sięga nawet 120 mkw.

Prywatne ogródki w centrum miasta to nie jedyny atut HB 1820. Kolejnym są położone na najwyższym piętrze tarasy, z których rozpościera się panoramiczny widok na miasto.

Trzecim największym atutem projektu jest reprezentacyjne lobby z recepcją. To elegancko zaprojektowana przestrzeń, która stanie się wizytówką budynku dla przyszłych mieszkańców. Deweloper zapewnia, że części wspólne będą wykończone z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości.

W budynku zaprojektowano też 115 miejsc postojowych. Zostały one rozmieszczone na poziome podziemnym i na parterze (parking dwupoziomowy). Do każdego mieszkania przypisane jest co najmniej jedno miejsce. To kolejna mocna strona inwestycji.

Na Przedmieściu Oławskim

Mieszkańcy HB1820 w zasięgu krótkiego spaceru będą mieli Stare Miasto, plac Dominikański i plac Grunwaldzki, a tym samym sklepy, restauracje, kawiarnie i inne niezbędne usługi, oraz instytucje kultury.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułDamian Janikowski znów wkroczy do klatki KSW. Rywalem wrocławianina niepokonany Szwed [ZAPOWIEDŹ]
Następny artykułStrategiczne partnerstwo Grupy Lux Med i SGH