A A+ A++

W tekście umieszczono linki reklamowe naszego partnera

Kubek termiczny o eleganckim designie, wykonany ze stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego, z dodatkową powłoką ceramiczną. Jej zaletą jest kompletny brak metalicznego posmaku pozostawianego w napojach, a także odporność na kwasy owocowe i plamy. W pokrywce zaś znajdziemy dwa wygodne otwory do picia, mniejszy oraz większy. Pojemność kubka wynosi 350 ml, a czas utrzymywania temperatury różnych napojów wynosi około sześciu godzin.

Stanley Trigger sprawdzi się zarówno w drodze do pracy, jak i podczas wypraw plenerowych. Aby się z niego napić, wystarczy przycisnąć przycisk w pokrywie – dzięki temu rozwiązaniu możemy być też pewni, że zawartość kubka nie rozleje nam się w torebce lub plecaku. Bez problemu obsłużymy go jedną ręką, jego pojemność wynosi 470 ml, utrzymuje temperaturę napoju przez wiele godzin, możemy też myć go w zmywarce.

Stylowy kubek termiczny wykonany ze stali nierdzewnej 18/8 izolowanej próżniowo. Temperaturę kawy czy herbaty utrzyma aż przez dziewięć godzin, a zimnych napojów nawet dwa razy dłużej, co sprawdzi się zwłaszcza latem. Kolejnym plusem jest pojemność kubka wynosząca pół litra, a także szczelna nakrętka z systemem Snapclean, dzięki któremu łatwo wyczyścimy każdy jej zakamarek. Oba elementy możemy też myć w zmywarce.

Kubek termiczny, bidon, butelka podróżna – niezależnie od tego, jak nazwiemy B.Box BB500106 sprawdzi się w każdych warunkach. To także dobre rozwiązanie dla dzieci, bowiem po otwarciu nakrętki znajdziemy wygodną słomkę do picia, a całość wykonano z wolnych od BPA, ftalanów i PCW stali nierdzewnej, polipropylenu oraz silikonu. Pojemność kubka wynosi pół litra, również możemy myć go w zmywarce, a temperaturę gorących napojów może utrzymywać przez około osiem godzin.

Kompaktowy kubek termiczny o pojemności 360 ml z technologią Autoseal, która w 100 proc. chroni przed rozlaniem płynu w torbie lub plecaku. Do tego dochodzi jeszcze funkcja blokady zapobiegająca przypadkowemu naciśnięciu przycisku. Contigo Luxe wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, zarówno sam kubek, jak i jego nakrętkę, możemy myć w zmywarce, jest to jednak gadżet na krótsze wyprawy i spacery – gorącą temperaturę napojów utrzyma zaledwie przez trzy godziny.

Kubki termiczne w swojej ofercie ma także Tefal. Travel Mug cechuje się solidnym wykonaniem, a także dużą wszechstronnością. Pasuje do większości uchwytów samochodowych, posiada antypoślizgową podstawę i pokryty jest gumą, zapewniająca pewny chwyt również w rękawiczkach. W nakrętce zaś znajdziemy prosty przycisk otwierający oraz mechanizm zabezpieczający przez niepożądanym otwarciem. Z jednej strony jest ona w 100 proc. hermetyczna, z drugiej – umożliwia niemal całkowite rozebranie korka i wyczyszczenie go w każdym zakamarku. Pojemność kubka wynosi 360 ml, kawę i herbatę utrzyma w cieple przez około cztery godziny, nie umyjemy go jednak w zmywarce.

Minimalistyczny i bardzo praktyczny kubek termiczny o pojemności 470 ml, wykonany ze stali nierdzewnej z silikonową opaską, która zapewni nam mocny chwyt i komfortowe użytkowanie. Jego dużą zaletą, oprócz podwójnych, izolowanych próżniowo ścianek, jest też specjalny system zamknięcia SnapSeal, który znacznie ułatwia otwieranie i zamykanie kubka jedną ręką, a także chroni przed rozlaniem płynu. Zimne napoje utrzyma w niskiej temperaturze przez 12 godzin, a gorące w ciepłej przez około sześć godzin.

Berghoff Leo to niedrogi i stylowy kubek termiczny, który posiada m.in praktyczny system push-to-drink umożliwiający łatwe otwieranie i zamykanie, a także umożliwia picie z każdej strony w 360 stopniach. Dwuwarstwowa konstrukcja ścianek ze stali nierdzewnej zapewnia z kolei utrzymanie ciepłej lub zimnej temperatury napoju przez sześć godzin. Szeroki otwór ułatwia nie tylko wlewanie kawy czy herbaty, ale też dodawanie owoców, ziół i przypraw, a po powrocie do domu wystarczy wsadzić całość do zmywarki. Pojemność: 330 ml.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł“Dlaczego pan uważa, że mi się nie należało?”. Trudna rozmowa z Mazurkiem
Następny artykułPomoc osobom samotnym i starszym