Iskra wygrała u siebie z LKS Głębowice 6:0. Wynik odzwierciedla przebieg meczu.

W 9. minucie Krzemień wyszedł na sytuacje sam na sam z bramkarzem. Pierwszy jego strzał trafił w słupek. Dobitka była skuteczna. W 41. minucie Scąber odebrał futbolówkę przeciwnikowi, minął bramkarza i powiększył przewagę Iskry. W 44. minucie Scąber podał do Samka, a ten skierował piłkę do pustej bramki.

W 52. minucie precyzyjnie rzut rożny wykonał Wojtaszak.  Samek pokonał bramkarza strzałem głową. W 69. minucie Wojtaszak otrzymał podanie od Krzemienia, położył dwóch rywali na ziemi i skierował futbolówkę do pustej bramki. W 71. minucie  Sergiel wykorzystał świetną asystę Czarnika.

,,Z meczu jesteśmy zadowoleni. Od pierwszej minuty podeszliśmy pod rywala wysoko, chcąc szybko ustawić mecz strzelając bramki. To się udało, jednak na gole numer dwa i trzy dający nam komfort psychiczny czekaliśmy do końca pierwszej połowy. Zmiany w przerwie spowodowane były koniecznością rozegrania meczu po jednym dniu przerwy. W drugiej połowie nadal stwarzaliśmy sobie sytuacje strzeleckie. Cieszy mnie to, że mimo wysokiego prowadzenia nie traciliśmy chęci do dalszego atakowania” – powiedział Rafał Skrzypek, trener Iskry Brzezinka.

,,Sam wynik odzwierciedla to, co działo się na boisku. Nasza obrona nie miała nic do powiedzenia. Przeciwnik mógł wygrać dużo wyżej, bo miał ku temu okazje. Otrzymaliśmy najmniejszy wymiar kary” – powiedział Przemysław Tlałka, trener LKS Głębowice.

Sobota 1 maja Iskra Brzezinka – LKS Głębowice 6:0 (3:0)
Bramki: 1:0 Krzemień (9.), 2:0 Scąber (41.), 3:0 Samek (44.), 4:0 Samek (52.), 5:0 Wojtaszak (69.), 6:0 Sergiel (71.)

Składy:
Iskra Brzezinka: Baruś, Czarnik, Drobisz, Gąsiorek (65. Koczur), Płatek, Kyrcz (46. Skrzypek), D. Skiernik, Wojtaszak (70.M. Skiernik), Krzemień (70. Mika), Samek, Scąber (46. Sergiel). Trener: Rafał Skrzypek.

LKS Głębowice: Wandor, Sz. Wojtyła, Dzierżawa (35. Szostak), Zając, M. Brońka, Nowak, Wasztyl, Skowron, Jaszczyk, Kozub, W. Brońka. Trener: Przemysław Tlałka.