W niedzielę w godzinach przedpołudniowych na stadionie w Rogowie został rozegrany mecz między drużynami juniora młodszego LKS Rogowo i LKS Gąsawa.

Spotkanie odbyło się w ramach eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Mecz był bardzo wyrównany i strzelono aż osiem bramek. Początek spotkania był udany dla drużyny LKS Gąsawa, która już w dziewiątej minucie zdobyła prowadzenie ze strzału Wiktora Ciemnego. Kilka minut później bramkę wyrównującą dla gospodarzy zdobył Jakub Wódczak. Ponownie prowadzenie uzyskał gąsawski zespół po bramce Igora Langowskiego. Pięć minut później drużyna LKS Rogowo doprowadziła do wyniku remisowego po strzale Olafa Draheima. Tuż przed zakończeniem pierwszej części spotkania rogowski zespół wyszedł na prowadzenie po bramce zdobytej przez Mateusza Pracowiaka. Tuż po przerwie drużyna LKS Rogowo zwiększyła swoją bramkową przewagę po bramce Olafa Draheima. Zawodnik ten zdobył kolejną, piątą bramkę dla swojej drużyny w czterdziestej minucie meczu. Wynik spotkania ustalił Bartosz Cichowicz zdobywając trzecią bramkę dla zespołu LKS Gąsawa. Końcowy wynik meczu LKS Rogowo – LKS Gąsawa 5:3.

LKS Rogowo grał w składzie: Nikolas Witkowski, Olaf Draheim, Filip Witkowski, Jakub Wódczak, Jakub Koczorowski, Dominik Petrykowski, Filip Borowski, Paweł Doman, Hubert Łopiński, Mateusz Pracowiak, Piotr Michalczak, Kacper Grzechnik, Kacper Biniek, Adam Koczorowski, Bartosz Pracowiak. Trener Alicja Koperska, kierownik drużyny Alicja Łopińska.

LKS Gąsawa wystąpił w składzie: Fabian Breliński, Bartosz Cichowicz, Paweł Chumeńczuk, Kacper Szewczuk, Filip Cichowicz, Wiktor Ciemny, Franciszek Kościelski, Adam Jeździkowski, Antoni Wesołowski, Tobiasz Krupiński, Emilian Ertmann, Filip Bednarek, Igor Langowski, Wiktor Kaźmierczak. Trener Marcin Jeździkowski, kierownik drużyny Łukasz Kościelski.