A A+ A++

Liczba wyświetleń: 2377

Na stronie PospoliteRszenie.org ukazała się niepokojąca wiadomość o wyjątkowo niebezpiecznym antybiotyku przepisywanym przez stomatologów po usunięciu zęba.

„Kilka dni temu byłem zmuszony usunąć zęba. Zabieg wykonała fachowo dentystka, która na odchodne wręczyła mi antybiotyk z zaleceniem spożywania go co 8 godzin. […] Będąc już w domu z ciekawości przestudiowałem ulotkę informacyjną dołączoną do leku i… zmroziło mnie! Antybiotyk nazywa się Dalacin C i przeznaczony jest między innymi do leczenia zakażenia zębów i jamy ustnej” – relacjonuje Anthony Ivanowitz.

„Działania uboczne tego leku i częstość ich występowania, dyskwalifikują ten preparat do stosowania, gdyż jest on śmiertelnie niebezpieczny! Producent informuje w ulotce dołączonej do leku, że częstym działaniem niepożądanym (mogącym wystąpić nie częściej niż 1 na 10 osób) jest zapalenie żył (zakrzepy krwi), zaś niezbyt często (nie częściej niż 1 na 100 osób)… zatrzymanie akcji serca! Zatrzymanie akcji serca, to zgon!” – alarmuje bloger.

„W zdecydowanej większości przypadków zgon nagły i niespodziewany jest przypisywany szczepionce na COVID-19, co nie do końca może być zgodne z prawdą. Być może firmy farmaceutyczne trują ludzi na całym świecie innymi specyfikami (takimi jak Dalacin C), podmieniając ich skład chemiczny na jakiś toksyczny zajzajer” – komentuje autor wpisu. „Na jakiej zasadzie został on dopuszczony na polski rynek farmaceutyków, mogę się tylko domyślać, wiedząc, że producentem jest… Pfizer Belgia” – dodaje sarkastycznie Anthony Ivanowitz.

Zweryfikowałem tę informację i sprawdziłem treść ulotki Dalacinu C. Faktycznie – widnieją w niej ostrzeżenia o zakrzepicy i zawale serca. Według ulotki zakrzepowe zapalenie żył może wystąpić „w przypadku stosowania leku w postaci roztworu do wstrzykiwań”, a „przy zbyt szybkim podaniu leku w postaci dożylnej obserwowano zatrzymanie akcji serca i spadek ciśnienia tętniczego”. Czyli nie dotyczą one doustnego przyjęcia leku, lecz dożylnego. Myślę, że każde lekarstwo wstrzykiwane do krwiobiegu może wywołać podobne zagrożenia, gdyż wchodzi w interakcję z krwinkami.

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Na podstawie: PospoliteRszenie.org, Medicover.pl
Źródło: WolneMedia.net

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułHamilton czuje się urażony
Następny artykułObwieszczenie Wójta Gminy Lipno z dnia 19 września 2024 roku