A A+ A++

Czyszczenie elewacji cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Każdy z nas pragnie, by wizerunek budynków, które użytkujemy, bądź które są naszą własnością, zachwycał dobrym designem i czystością. Nic więc dziwnego, że duże zainteresowanie budzi odnalezienie techniki, która sprawi, że wykonane mycie przyniesie zachwycające, wymierne rezultaty, bez konieczności skorzystania z usług profesjonalnych firm sprzątających. W czym tkwi tajemnica, by elewacja, nawet pomimo dużego zabrudzenia, na nowo cieszyła nas znakomitą czystością? Na co warto zwrócić szczególną uwagę? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska.

Właściwe środki do czyszczenia elewacji i ich krótka charakterystyka

Czyszczenie elewacji będzie skuteczne tylko wówczas, gdy do tego typu czynności sięgniemy jedynie po sprawdzone, profesjonalne środki do mycia elewacji. Nic więc dziwnego, że strona internetowa hurtowni chemicznej Max Chem -➤ kategoria ➤ Chemia profesjonalna ,  cieszy się tak dużą popularnością i zainteresowaniem, a zakupy wykonują w niej zarówno klienci hurtowi, jak i detaliczni. W jednym miejscu, do naszej dyspozycji oddano wiele profesjonalnych środków do mycia elewacji, dzięki którym uda nam się przywrócić idealną czystość wielu powierzchni.

Najwyżej klasy produkty do mycia elewacji oparte są na silnych składnikach aktywnych. To dzięki nim preparaty wnikają w głąb czyszczonej powierzchni, doskonale radząc sobie nawet z plamami, zabrudzeniami, które długo goszczą na elewacji. Na szczególną uwagę zasługuje także fakt, że bardzo często są to preparaty zasadowe, jak również alkaiczne. Ich szerokie spektrum zastosowania, sprawia, że uda nam się wyczyścić każdą elewację z:

  • sadzy,
  • kurzu,
  • brudu pochodzenia organicznego (rośliny, owady, ekstremalia, procesy gnilne)
  • smarów, olejów, chłodziwa,
  • brudu atmosferycznego,
  • zacieków

i innych. Co więcej, bardzo często środki dedykowane do czyszczenia elewacji, jednocześnie są przeznaczone do usuwania brudu i zanieczyszczeń także z dachów, kostki brukowej czy fasad. Cechą charakterystyczną środków czyszczących do profesjonalnego użytku, jest fakt, że są to koncentraty. Dzięki temu są niezwykle wydajne, a wymierne, satysfakcjonujące efekty, można uzyskać już po rozcieńczeniu 1:5 do 1:10 z wodą. Im silniejsze stężenie, tym bardziej skuteczne działanie. Niezwykła moc działania sprawia, że bez trudu uda nam się przeprowadzić mycie elewacji nawet z trudnymi, uporczywymi plamami.

Czyszczenie elewacji – używaj stosownych urządzeń czyszczących

W celu uzyskania satysfakcjonujących, profesjonalnych efektów dotyczących czystej i zadbanej elewacji, z całą pewnością należy pamiętać, by nie tylko dobierać właściwe, profesjonalne środki do mycia elewacji, ale także korzystać ze specjalistycznych urządzeń. Środki chemiczne wykazują o wiele wyższą skuteczność działania jeśli są właściwe aplikowane na zabrudzoną powierzchnię. W tym celu należy wykorzystywać spryskiwacz ręczny, bądź pneumatyczny. Nie bez znaczenia pozostaje również sposób zmywania naniesionych preparatów, które należy pozostawić na całej powierzchni elewacji przez około 15-20 minut. By skutecznie usunąć z jej powierzchni rozpuszczony brud, osad, elewację należy zmywać pod wysokim ciśnieniem (ok. 100 bar). Co więcej, można jednoznacznie wskazać, że najdoskonalsze efekty udaje nam się uzyskać, gdy elewacja zmywania jest z wykorzystaniem gorącej wody (70- 80°C), bądź gorącej pary wodnej (100- 130°C). Nic więc dziwnego, że nieocenioną pomocą podczas dokładnego czyszczenia elewacji staję się myjka ciśnieniowa.

Mycie elewacji jest czynnością, do której warto się prawidłowo przygotować. W tym celu warto odwiedzić stronę internetową i jej produkt ➤ Tenzi APC OUT Mycie elewacji

W jednym miejscu, w niezwykle przystępnej ofercie cenowej, bez trudu uda nam się nabyć doskonałej jakości preparaty, które sprawią, że nasze budynki, bez konieczności prac remontowych, będą cieszyć nas swoją nienaganną prezencją przez długi czas.

Artykuł sponsorowany

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułJak wybrać ręcznik plażowy?