W minioną niedzielę Czarni Jasło zmierzyli się z ekipą Przełomu Besko w meczu piątej kolejki krośnieńskiej klasy okręgowej. Jaślanie, którzy po czterech rozegranych dotychczas spotkaniach, mogli pochwalić się kompletem zdobytych punktów, wywieźli z Beska jedno oczko. Pojedynek zakończył się wynikiem 1:1. Gola na wagę remisu zdobył Mateusz Michoń.

Na zdjęciu Mateusz Michoń/fot. M. Dziedzic

Gospodarze błyskawicznie wyszli na prowadzenie. Już w 2. minucie gry, w sytuacji sam na sam z Łukaszem Lepuckim. piłkę do siatki skierował Konrad Kijowski. Z relacji opublikowanej przez jasielski klub w mediach społecznościowych wynika, że podopieczni trenera Mateusza Ostrowskiego już w pierwszej odsłonie spotkania mogli doprowadzić do wyrównania. Stuprocentowej okazji do zdobycia gola nie wykorzystał jednak Mateusz Michoń. W samej końcówce, gospodarzy uchroniła przed utratą gola poprzeczka.

Po zmianie stron Czarni wciąż byli stroną dominującą. W 64. minucie meczu w końcu dopięli swego. Autorem gola wyrównującego był Mateusz Michoń. Choć Przełom kończył spotkanie w dziesiątkę, to wynik meczu nie uległ już zmianie.

W najbliższą sobotę Czarni zmierzą się na własnym stadionie z Naftą Jedlicze. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17:00.

Przełom Besko: Tasz – Nycz, Gołda, Deńko, Jaślar – Winiarski (68’ B. Kijowski), Salyuk, J. Szybka, K. Kijowski – D. Zajączkowski (82’ M. Zajączkowski), Aris (85’ Szychowski).

Czarni Jasło: Lepucki – Tragarz, Suszko, Remut, Kosiba (75’ Ząbkiewicz) – Michoń, Mastaj, Janus, Potera, Fara (75’ Gogosz) – Rzońca.