Gospodarze prowadzili już po kilkudziesięciu sekundach gry, gdy gola dla Cracovii zdobył Tomi Leivo. Po kilku minutach jastrzębianie zaczęli przejmować inicjatywę i stwarzać sytuacje. Jedną z nich wykorzystał Henrich Jabornik. Gdy gra JKH wyglądała zdecydowanie lepiej niż na początku, karę otrzymał Łukasz Nalewajka. Chwilę później gospodarze ponownie byli na prowadzeniu po uderzeniu z dystansu Jiriego Guli.

Krakowianie długo utrzymywali korzystny rezultat, ale w 50. minucie spotkania jastrzębianom udało się doprowadzić do wyrównania. Po ładnej akcji i strzale Jesse Rohtli, skuteczną dobitką popisał się Jabornik. W ostatnich 10 minutach goli już nie było, więc potrzebna była dogrywka. Gdy już wydawało się, że dojdzie do rzutów karnych, Cracovia zdobyła trzecią bramkę… 16 sekund przed końcem dogrywki.

W rywalizacji do czterech zwycięstw jest remis 2:2. Kolejny mecz rozegrany zostanie 1 marca w Jastrzębiu-Zdroju.

Comarch Cracovia – JKH GKS Jastrzębie 3:2 d. (2:1, 0:0, 0:1, d. 1:0)

• 1:0 – Tomi Leivo (Zdeněk Bahenský, Damian Kapica), 0:45
  • 1:1 – Henrich Jabornik (Radosław Sawicki), 6:24
  • 2:1 – Jiří Gula (Damian Kapica, Mateusz Rompkowski), 7:35 5/4
  • 2:2 – Henrich Jabornik (Jesse Rohtla, Maciej Urbanowicz), 49:04
  • 3:2 – Marek Tvrdoň, 79:44 4/3