We wtorkowy wieczór rozpoczęły się rewanżowe spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów. Na pierwszy ogień poszły starcia Bayernu Monachium z Red Bullem Salzburg i Liverpoolu z Interem Mediolan. Oba mecze zapowiadały się niezwykle ciekawie i rzeczywiście nie zawiodły oczekiwań.

Polacy rozwiązali kontrakty z rosyjską organizacją. “Decyzję podjęliśmy w minutę”

Szczególnie emocjonujący był pojedynek na Allianz Arenie. W pierwszym spotkaniu pomiędzy Bayernem a Salzburgiem padł absolutnie niespodziewany remis 1:1 i to uratowany w ostatnich minutach przez Kingsleya Comana.

“Kompromitująca farsa”. 69-krotny reprezentant Polski reaguje na decyzję FIFA

Robert Lewandowski show. Hat-trick w 11 minut

Tym razem miało być już zupełnie inaczej i rzeczywiście zaczęło się wyśmienicie dla gospodarzy. Już w 13. minucie spotkania. Sędzia podyktował rzut karny dla Bayernu po tym jak Woeber sfaulował Roberta Lewandowskiego.

Polak sam podszedł do piłki ustawionej na 11. metrze i pewnym strzałem pokonał Koehna. Było to już 10 trafienie polskiego napastnika w tym sezonie Ligi Mistrzów i dzięki niemu przełamał swoją niemoc strzelecką utrzymującą się w dwóch poprzednich spotkaniach.

Na kolejne trafienie Polaka nie trzeba było długo czekać, bo już po dziewięciu minutach wykorzystał drugi rzut karny, uderzając dokładnie w ten sam róg. Jednak jakby mało było geniuszu Lewandowskiego jak na jeden wieczór, to po kolejnych dwóch minutach byliśmy świadkami jego kolejnego trafienia. Tym razem jednak nie z rzutu karnego, a po sytuacji sam na sam z bramkarzem gości.

Twitter bije brawo po decyzji ws. Rosji. Twitter bije brawo po decyzji ws. Rosji. “Wyrzucić ich co najmniej na dekadę”

Chwilę później czwartą bramkę dla gospodarzy zdobył Serge Gnabry. Bayern Monachium bardzo szybko wyszedł więc na prowadzenie 4:0 i w tej chwili jest niemal pewny awansu do ćwierćfinału rozgrywek.