Urzędujący mistrz pierwszy raz wygrał na betonowym owalu w Delaware. Kierowca Team Penske prowadził przez 51 z 200 okrążeń Drydene 200. Josh Berry, drugi ze stratą 3,7 sekundy, sięgnął po premię 100.00 dolarów w programie Dash 4 Cash. Justin Allgaier, również ubiegający się o czek, finiszował jako trzeci – cztery dziesiąte za kolegą z JR Motorsports.

Z pozostałych kandydatów do premii Noah Gragson zajął 15 miejsce, a Brandon Jones odpadł na 68 okrążeniu. Toyota z numerem 19 zderzyła się z Chevroletem Zane’a Smitha, zastępującego Justina Haleya, którego start uniemożliwiły protokoły bezpieczeństwa związane z COVID-19.

Po karambolu z udziałem Jesse Little’a, Matta Millsa, Josha Williamsa i Matta Jaskola, na 59 okrążeniu wywieszono czerwoną flagę. Toyota Jaskola wylądowała na dachu Chevroleta Little’a. Przerwa trwała 10 minut.