Zapomnij o codziennej rutynie i pozwól, by taniec wyraził to, czego nie potrafią słowa. Nowa premiera w Chorzowskim Centrum Kultury to wydarzenie, które rozpala wyobraźnię i zmusza do zastanowienia się nad własną tożsamością. Czy jesteś gotowy na “WIR” emocji i refleksji?
- Inspirująca muzyka K-essence jako fundament nowatorskiego spektaklu.
- Temat poszukiwania autentyczności w świecie zdominowanym przez materializm.
- Doświadczeni tancerze, w tym Julia Kajzer i Tomasz Stefański, w roli głównej.
- Muzyczna uczta na żywo – nie tylko dla miłośników teatru, ale i koncertów.
Chorzowskie Centrum Kultury ma zaszczyt zaprezentować nowe przedstawienie pełne dynamiki i ekspresji, które niesie ze sobą nie tylko artystyczną wartość, ale także głębokie społeczne przesłanie. “WIR” to spektakl będący efektem połączenia teatru ruchu z elementami tańca współczesnego, który przenika do najgłębszych warstw ludzkiej psychiki, poruszając problematykę samoznajdowania w dobie konsumpcjonizmu.
Oryginalność przedstawienia podkreśla choreografia autorstwa Barbary Duckiej z STUDIA TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO TENDI, które od lat zdobywa uznanie w świecie tańca. To właśnie jej ruchy nadają spektaklowi dynamiki i sprawiają, że “WIR” staje się nie tylko spektaklem teatralnym, ale i wizualnym doświadczeniem.
Hipnotyzującą oprawę muzyczną spektaklu stanowi twórczość Bartosza Księżyka, lidera grupy K-essence. Żywa muzyka tworzy nierozerwalny związek ze sceną, wprowadzając widza w stan niemal medytacyjnego zatopienia w sztuce. Odpowiada na pytanie, czy prawdziwe szczęście kryje się w osiągnięciach i powodzeniu, czy też w głębokości relacji międzyludzkich.
Przedstawienie to także szansa, by zobaczyć na scenie uzdolnionych tancerzy. W głównych rolach wystąpią Julia Kajzer oraz, w roli gościnnej, Tomasz Stefański, obiecując widzom intensywność emocji i mistrzostwo wykonania. Zjawiskowy taniec w połączeniu z koncertem na żywo sprawia, że “WIR” jest nie tylko spektaklem, ale też unikalnym doświadczeniem kulturalnym.
Dzięki “WIR” widzowie mają szansę zanurzyć się w świecie, gdzie ruch i muzyka mówią więcej niż tysiąc słów. To zaproszenie do introspekcji, które w wyjątkowy sposób pozwala zastanowić się nad własnym miejscem w świecie, gdzie codziennie toczymy walkę o własną indywidualność.
Na podstawie: ChCK
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS