Brzezina Osiek wygrała na wyjeździe z Fablokiem Chrzanów 2:0. Bramki zdobyli Majcherek i Dubiela.

W 18. minucie bardzo dokładnie  z rzutu rożnego wrzucił Zemła. Z dwóch metrów piłkę do siatki skierował Majcherek. W doliczonym czasie gry z lewego skrzydła na środek zagrał Filip. Dubiel przyjął piłkę na 20 metrze i strzelił precyzyjnie w samo okienko.

„Początek w naszym wykonaniu był ospały. W pierwszej połowie rywal miał więcej okazji strzeleckich. My jedną. W drugiej nie było za bardzo grania w piłkę. To była taka typowa młócka. My jednak pojechaliśmy po trzy punkty i cel osiągnęliśmy” – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Brzeziny Osiek.

Sobota Fablok Chrzanów – Brzezina Osiek 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Majcherek (18.), 0:2 Dubiel (90+2)

Składy:
Fablok Chrzanów: Dębski, Chrząszcz (82. Tekielak), Fudali, Kadłuczka, Brzezoń, Domurat, Kędziora (46. Klocek), Kocot, Sabuda (46. Gędłek), Trzeciak, Bębenek (66. Piechota).

Brzezina Osiek: Bies, Łoziński,  Majcherek, Kabara, Narwojsz, Gros (70. Merta), Zemła, Ryszawy, Mrowiec (60. Filip), Dubiel, Pyrlik. Trener: Łukasz Szczepaniak.