A A+ A++

Konstrukcje stalowe to rozwiązanie stosowane w wielu gałęziach przemysłu. Ze względu na swą funkcjonalność wykorzystuje się chociażby do budowy hal, stacji benzynowych, czy zbiorników. Sprawdza się także przy produkcji bramownic. Czym są te konstrukcje i kiedy sięgają po nie przemysłowe branże?

Bramownice – jak są tworzone?

Pod tą nazwą kryją się konstrukcje stalowe, które przypominają wyglądem bramę. Tego rodzaju stelaże są wykorzystywane do montażu drogowskazów, sygnalizacji świetlnej, a także rejestratorów pojazdów. Znajdziemy więc je najczęściej na krajowych drogach, a także w miastach. Ze względu na swe przeznaczenie muszą więc odznaczać się wysoką jakością wykonania. Nieustannie są bowiem wystawione na czynniki atmosferyczne, a także poddawane są określonym obciążeniom. O tych oczekiwaniach wiedzą doskonale polskie firmy, które zajmują się produkcją takich konstrukcji stalowych. Aby sprostać wymaganiom klientów, posiadają one specjalne biura konstrukcyjno-technologiczne. Oddziały te tworzą samodzielnie projekty bramownic lub realizują te dostarczone przez klienta.

Bramownice – kto oferuje sprawdzone rozwiązania?

Tworzenie bramownic rozpoczyna się od fazy projektowania. Kolejnym krokiem jest produkcja niezbędnych komponentów oraz prefabrykatów. Za ich tworzenie odpowiadają nowoczesne hale produkcyjne. Wysoce wykwalifikowani pracownicy mają do dyspozycji w pełni zautomatyzowane maszyny. Dzięki temu możliwe jest tworzenie precyzyjnych elementów o wysokiej jakości. Dzięki temu skróceniu ulega czas produkcji. Dzięki temu zmniejszają się także koszty wykonania bramownic. Komponenty produkowane w polskich firmach spełniają rygorystyczne, międzynarodowe normy. Potwierdzają to liczne certyfikaty posiadane przez producentów. Jedna z takich firm jest dostępna pod tym linkiem https://cnc.barosz.pl/. Bramownice sprawdzają się m.in. w systemie viaTOLL, którego zadaniem jest pobór opłat drogowych. To jednak nie jedyne rozwiązanie. Bramownice wykorzystuje się także w konstrukcjach pionowych znaków drogowych, a także w systemach trakcji kolejowych.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWydział Komunikacji wznawia przyjęcia klientów
Następny artykułRadzyń dla Niepodległej!